Flash Bellek Çift Tıklandığında Birlikte Aç Menüsü Geliyor...

Bu konuyu okuyanlar

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim 2.0 gb kingston belleğim var.Üzerine çift tıkladığımda birlikte aç menüsü geliyor.Oradanda açılmıyor.Sağ tuşu tıkladığım zaman aç olmuyor.bunu nasıl yapabilirim.şimdiden teşekkürler.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Birlikte açta,interneti kullan bulmak için

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım çift tıkladığımda birlikte aç geliyor.önüme programlar listesi geliyor.hangi programı seçim.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Benim anlatmak istediğim şu; program listesi gelmeden önce "Uygun programı bulmak için web hizmetini kullan" diye bir seçenek var.Ona tıkla diyorum ;)

Tam emin değilim ama,yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)

Bu arada aynı olayı bende toshiba bellekte yaşamıştım.Launch u3 diye bir belge vardı,o silinince bellek açılmıyordu :)

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım sağol ama ben senin en dediğini anladımda direk olarak program listesi açılıyor.seçenek yok.yani listeden program seç veya uygun programı bulmak için internnet hizmetine başvur gibi seçenek yok

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayarıma gir > Simgesi Üzerinde Sağ tıkla "Aç" ile aç. aynısı bende de oluyor...

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
lucifer dedi ki:
Benim anlatmak istediğim şu; program listesi gelmeden önce "Uygun programı bulmak için web hizmetini kullan" diye bir seçenek var.Ona tıkla diyorum ;)

Bu arada aynı olayı bende toshiba bellekte yaşamıştım.Launch u3 diye bir belge vardı,o silinince bellek açılmıyordu :)

:) Ne yaptığının farkındamısın U3 belleğin Çalıştırma dosyayısını Silmişsin :) bu arad U3 ile Vista redayboost yapabilirsin ;)

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aç yok open var.oraya tıkladığımdada aynı program listesi çıkıyor

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
yanardag0078 dedi ki:
aç yok open var.oraya tıkladığımdada aynı program listesi çıkıyor

O hangi Sistem ki? İngilizce kullanıyorsun galiba O zaman "Araştır" Fonksiyonu ile aç Sağ tıkladığında yani ingilizcesi ne ise işte

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR dedi ki:
lucifer dedi ki:

:) Ne yaptığının farkındamısın U3 belleğin Çalıştırma dosyayısını Silmişsin :) bu arad U3 ile Vista redayboost yapabilirsin ;)

Merak etme olayı hallettik,zaten bellek benim değil di :D :D

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows xp home edition türkçe sağ tuş tıkladğımda open var ve onada tıkladığımda program listesi çıkıyor

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem türkçe.sadece flash belleğin simgesinde sağ tuşda 3 şey ingilizce Auto,Explorer(X),Open(O).Diğer şeylerin sağ tuşlarının hepside türkçe

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sen bana bi ekran kaydı gösterirmisin herşey karıştı...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Adres çubuğunun sağ tarafındaki oka tıklayarak "F:"yi seçmeyi dene.

osxfang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar pc yi biliorm ben diip geçinionz arkadaşım senin flash belleğine activexdebugger32 adlı bi virüs bulaşmış bu virüs normal yollardan değilde sadece flash bellek üzerine yerleşip diğer pc lere ulaşıyor.. sağ tıklandığı zaman open fln çıkıo ingilzce olarak..bunu adres çubuğuna(örn. flash bellek I:/ sürücüsünde) I: yapıp enter layın direkt o flashın içine girersn bu kadar basit.. yada kökünden çözmek istiorm ben bidaha girmesin pc me diosan sana bi prog. vericem sorunundan kurtulucaksn sonsuza dek..

http://rapidshare.com/files/51275056/DRACULA_Virues_Temizleyici___V_2.3.rar

aç programı virüsten kurtul yazısı var tıkla okadar ama flashın pc ne takılı olsn ve tüm usb ile çalışıp hafızası olan elektronik cihazlarında takılı olsn.. pc baştan başlayacak okadar hadi geçmş olsn

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Sorun flash bellekte. İçindekilerin yedeğini aldıktan sonra biçimlendirirsen bu sorun ortadan kalkıyor. Zaten çift tıkladığında birlikte aç menüsü geliyorsa sağ tıklayıp aç dediğindede gelecektir. Eğer şimdilik biçimlendirme felan yapmak istemiyorsan sadece Windows Gezgininden bu menü çıkmadan flash belleğini açabilirsin. Bunun için Window Tuşu+E 'ye basıp çıkan ekranın sağ tarafındaki dosya bağlantılarından Flash belleğini seçecerek ekranın sağ tarafındaki alanda belleğinin içindeki dosyaları görebilirsin.

osxfang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tonce dedi ki:
Sorun flash bellekte. İçindekilerin yedeğini aldıktan sonra biçimlendirirsen bu sorun ortadan kalkıyor. Zaten çift tıkladığında birlikte aç menüsü geliyorsa sağ tıklayıp aç dediğindede gelecektir. Eğer şimdilik biçimlendirme felan yapmak istemiyorsan sadece Windows Gezgininden bu menü çıkmadan flash belleğini açabilirsin. Bunun için Window Tuşu+E 'ye basıp çıkan ekranın sağ tarafındaki dosya bağlantılarından Flash belleğini seçecerek ekranın sağ tarafındaki alanda belleğinin içindeki dosyaları görebilirsin.

arkadaşım ne diosn ya benm dediğimi yap sen dinleme milleti 10 kez başıma geldi her seferinde draculayı kurduğmda kurtuldum trust me..

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
osxfang dedi ki:
ya arkadaşlar pc yi biliorm ben diip geçinionz arkadaşım senin flash belleğine activexdebugger32 adlı bi virüs bulaşmış bu virüs normal yollardan değilde sadece flash bellek üzerine yerleşip diğer pc lere ulaşıyor.. sağ tıklandığı zaman open fln çıkıo ingilzce olarak..bunu adres çubuğuna(örn. flash bellek I:/ sürücüsünde) I: yapıp enter layın direkt o flashın içine girersn bu kadar basit.. yada kökünden çözmek istiorm ben bidaha girmesin pc me diosan sana bi prog. vericem sorunundan kurtulucaksn sonsuza dek..

http://rapidshare.com/files/51275056/DRACULA_Virues_Temizleyici___V_2.3.rar

aç programı virüsten kurtul yazısı var tıkla okadar ama flashın pc ne takılı olsn ve tüm usb ile çalışıp hafızası olan elektronik cihazlarında takılı olsn.. pc baştan başlayacak okadar hadi geçmş olsn

Afedersin ama Kim Bilgisayarı Bilip Diye geçiniyor burda? Yardım İstemiş bilgimiz dahilinde yardım etmeye Çalışıyoruz. Ukalalığın alemi yok. :mad:

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
kardes adres cubuguna usb belleginin surucusu ne ise onu yaz ornegin " g: " seklinde enter de bu kadar :)

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
he bide su activexdebugger32 trojanini amma buyuttunuz siradan bi trojan nasil yiyosunuz anlamiyorumm :)

TONCE NOT: Lütfen alt alta iki mesaj yazmayalım. Forum kurallarını okuyalım. Forum kuralları için buraya tıklayabilirsiniz.

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
osxfang dedi ki:
tonce dedi ki:

arkadaşım ne diosn ya benm dediğimi yap sen dinleme milleti 10 kez başıma geldi her seferinde draculayı kurduğmda kurtuldum trust me..

Benim yaptığım yöntemle bende daha önce defalarca yaptım bu işi ve her seferinde oldu. Öyle karşındaki hiçbirşey bilmiyormuş gibi bir hava takınma LÜTFEN. Benim söylediğim yöntem daha sağlıklı geliyor bana Drakula felan uğraşmadan hallediyorum işimi. + Senin şu verdiğin programcık Vista'da çalışmıyor bunuda söylemiş olayım.

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam Arkadaşlar osxfang Arkadaşımızın dediği programı indirdim kurdum ve düzeldi. Herşey için hepinizden tşk.

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hiç gerek yokdu dostum otomatik kullanarak flash a erisebilirdin daha sonra duseliyordu zaten ^^

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olsun burası zaten bir paylaşım osxfang arkadaşımızın dediğini yaptım.saolasın hepinizdende.

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
wwhirlwind dedi ki:
he bide su activexdebugger32 trojanini amma buyuttunuz siradan bi trojan nasil yiyosunuz anlamiyorumm :)

TONCE NOT: Lütfen alt alta iki mesaj yazmayalım. Forum kurallarını okuyalım. Forum kuralları için buraya tıklayabilirsiniz.

Valla bende nod32 var otomatik olarak siliyo buna rağmen bi çok arkadaşa da girmiş flash disk ile

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Senın belleğe virus bulaşmış yanardag.. bunu bir şekilde silmen gerekli. Bunuda çözmuş arkadaşlar. Ama bu kibirlilik niye anlamadım yanii.Herkes çok agresif yaa.. Anlam veremiyorum.