Flash Bellek Biçimlendirme Sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar bende Sony 32 GB Flash bellek var ve biçimlendiremiyorum. İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum.
İçindekileri nekadar silersem silim çıkartıp geri taktığımda aynı veriler hala duruyor. ve klasörlerin içinde aynı veriler var.Yardımcı olursanız sevinirim.

flashyc.jpg

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
sağ tık biçimlendir diyorsun biçimlendiriyorsun ve veriler geri mi geliyor yani?

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
sağ tık biçimlendirme tamamlanamıyor fakat verileri tek tek sildiğim zaman flash belleği çıkartıp taktığım zaman veriler halaa yerinde duruyor malesef. Bir çözüm bulamadım kaç gündür.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Biçimlendirme tamamlanamıyorsa neden tamamlanmadığıyla ilgili birşey söylüyor mu?

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hayır, sadece Windows biçimlendirmeyi bitiremedi yazıyor.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
New folder uygulamasına "exe" ye sağ tıkla unlocker ile dosya adını değiştir türüde değişir mesala "yeniklasör.pdf" yaz dosya tipi bozulsun sonra sil onu bide oyle dene

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
denedim malesef olmuyor :( sony nin sitesinden format prog. da indirdim o da fayda etmedi :(

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
bana kalırsa virüs izin vermiyor, bilgisayarı güvenli modda başlat öyle dene biçimlendirmeyi

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ok bir öyle denim.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Linux tamda bu tip işler için yapılmış :D

Linux kurulu bir pc de yada bir linux live cd ile aç pcyi usbyi biçimlendir gitsin :)

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
becktrack 5 var bende orda denim bakalım olacakmı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şey benim bilgisayarda flaş belleği biimlendir diğorum disk korumalı dior bana yardımcı ola bilirmisiniz:(ingsefie

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim flash açılmıyo biçimlendirme istiyo ama benim içindeki bilgilere acil ihtiyacım var kaç kere taratırsam taratayım açılmadı kurtarabilir miyim acaba bilgisi olan var mı? :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar flsh belleği tv de yürütmek istiyorum unsport format yazıyor ve yürütmüyor. daha önce başka bi flashta sorun çıkmamaıştı lütfen yardımcı olun

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
arkadaşlar flsh belleği tv de yürütmek istiyorum unsport format yazıyor ve yürütmüyor. daha önce başka bi flashta sorun çıkmamaıştı lütfen yardımcı olun

Bazı cihazlar ntfs dosya sistemini destekleyemiyor olabilir. Flash diskini fat32 olarak biçimlendir. Bunun yanında sen film ismini görüyor ve play dediğin zaman bu hatayı alıyor isen. Tv nin desteklemediği bir video codec sorunu olabilir.