FjallRaven Kutup Gezisi İçin Destek

Bu konuyu okuyanlar

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,

Öncelikle böyle bir konuyla karşınıza çıktığım için biraz utanıyorum.
Şimdiye kadar "şu ankette olimpiyatı bize verecekler oylayın" gibi şeylere hiç bulaşmadım,veya arkadaşımın fotoğrafını seçin gibi önerileri olan "sanat yarışmalarında" bu şekilde oy kullanmadım, kişilerin sanatlarını böyle manipule edip arkadaş çevresinin sanat kabiliyetine galip gelmesini içime sindiremedim. Ama bu sefer ben de, biraz farklı da olsa benzer bir talepte bulunacağım.

Değerli dostum ve çalışma arkadaşım (İsveçli doğa sporları ekipmanları üreticisi) FjallRaven'in kutup bölgesinde yapacağı expedition'a katılmak için yarışmaya başvurdu. Tüm masraflar FjallRaven tarafından karşılanacak olan bir atraksiyon olacak. Sizlerden aşağıdaki linke girip kendisi için oy vermenizi rica ediyorum. Böyle bir yarışmada üst sıralarda yer almayı hakeden biri olduğundan bu kadar rahatça "ona oy verin" diye rica ediyorum.

Oylama Facebook üzerinden yapılıyor, Facebook ile login olduktan sonra oy verebiliyorsunuz. Malesef bir çok Facebook uygulaması gibi temel bilgilerinize erişim hakkı istiyor, ancak profilinize herhangi bir postta bulunmayacaktır. FjallRaven yıllardır bu sektörde bulunan saygıdeğer bir firma, kötü süprizler olmayacaktır karşınızda.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

http://www.fjallravenpolar.com/show-all-contributions/?fbid=1078984002

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
"Hayallerini gerçekleştirmek isteyen birine destek olun" up'ı! =)