Fizy'den Link Almak

Bu konuyu okuyanlar

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Selam arkadaşlar,

Fizy'de çalan şarkının linkini nasıl alabiliriz? Kaynak kod üzerinden falan player'ınde oynatılan dosyanın adresine ulaşmamımızın yolu nedir, bileniniz var mı?

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
En fazla tcpdump, windump kullanarak bakarsın diyeceğim fakat, fizy sunucuları kendi içinde bir DNS dönüşümü yapıyorsa o da zor.

-->fizy.mncdn.net.1935

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
En fazla tcpdump, windump kullanarak bakarsın diyeceğim fakat, fizy sunucuları kendi içinde bir DNS dönüşümü yapıyorsa o da zor.

Yani bana direk youtube linki falan gerekmiyor, bu dosya sonuçta benim makinama indirilip çalıştırılmıyor mu? O dosya stream'i neresi erişemez miyim? Amacım o linki farklı kaydedebilmek. Ama neden idm kullanmıyorsun benzeri önerilere açık değilim, sorum açık. :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Downloadhelper bi şekilde buluyor linki, geliştiricilerine sormak lazım :)

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
valla ben işi hep en temelde halletmeye çalışırım. o yüzden aklıma ilk geleni yazdım. sonra inceledim. e bakın, bulursanız yazın, bana da lazım olur yöntemi :) :clover:

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Fikri olan gençleri bekliyoruz. :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Tam olarak anlayamadım. Linki indirmek için mi kullanacaksınız yoksa başka bir şekilde kullanmak için mi?

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Tam olarak anlayamadım. Linki indirmek için mi kullanacaksınız yoksa başka bir şekilde kullanmak için mi?

Ozkanbey doğru anlamış, amacım yayının kaydına ulaşmak, sonrasında sadece kaydedebilirim, işleyebilirim yada farklı şeyler yapılabilir ama öncelik kaydetmek, zaten kaydedebildikten sonrası artık önemli değil :)

Sağolasın ozkanbey, bu protokol üzerinde biraz çalışayım. :wink: Stream'in tek kullanımlık geliyor olması kota açısından beni zarara sokuyor, bu sebeple araştırma içerisindeyim temelde.. :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
@keyloger fizy rtmp protokolü üzerinden yayın yayın yapıyor. Konuyla ilgili olarak http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Time_Messaging_Protocol linki sana yardımcı olacaktır. rtmp üzerinden verilen yayını indirmek için gerekli anlatımıda http://www.skullcrusher.org/rtmp-ile-yayin-yapilan-videolar-nasil-download-edilir/ bu linkten erişebilirsin. Umarım istediğini doğru anlaya bilmişimdir :)

Bu streamtransportu kullanıyorum, ama southparkstudiosdan indiremiyorum, nasıl bi koruma yapmışlarsa artık :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Bu streamtransportu kullanıyorum, ama southparkstudiosdan indiremiyorum, nasıl bi koruma yapmışlarsa artık :)

Doğaldır çünkü dediğin site http://www.southparkstudios.com ise stream olayı farklı. Örneğin sitede gelen sttream yayını akışı benim bilgisayarımda "C:\Users\Kullanıcı adı\AppData\Roaming\Macromedia\Flash Player\#SharedObjects\GURM59YX\media.mtvnservices.com" şeklinde bir klasörde sağlandı. Bu klasörde ise *.sol uzantılı dosyalar buldum. bu dosyalar üzerinden müdahele için ise "http://sourceforge.net/projects/soleditor/" bu yazılım kullanılıyor. Tam çözemedim olayı açıkçası ama sen detaylı bir incele derim.

Ekstradan http://stream-recorder.com/forum/tutorial-simply-use-rtmpsrv-and-example-t6325.html şu linkide incele derim. Burada istediğin adres ile ilgili download önerileri var.

izomerix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet Download Manager'i kullan. Fizy'den şarkı dinlemeye başladığında aktif hale geliyor. Bu Sayfadan Müzik Dosyasını İndir butonuna bastığında karşına IDM'nin indirme sayfası çıkacak. Orada balantı adresini bulabilirsin, ya da işine yarar başka bir şey. . .

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Benim de soracak bir sorum var mesela upload sitelerindeki dosyaların linklerine otomatik ulaşma şansım varmı?Örnek bir film indireceksem .avi uzantılı linki nasıl bulabilirim?Idm ile dosyayı indirirken orada bağlantı adresini veriyor ama o bağlantı adresinde premium hesap ismi falan var ben o bağlantı adresini direk link olarak bulamazmıyım?Eğer bunu bulabilirsem zaten premium hesap almamın bir manası kalmaz.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Benim de soracak bir sorum var mesela upload sitelerindeki dosyaların linklerine otomatik ulaşma şansım varmı?Örnek bir film indireceksem .avi uzantılı linki nasıl bulabilirim?Idm ile dosyayı indirirken orada bağlantı adresini veriyor ama o bağlantı adresinde premium hesap ismi falan var ben o bağlantı adresini direk link olarak bulamazmıyım?Eğer bunu bulabilirsem zaten premium hesap almamın bir manası kalmaz.

Maalesef öyle birşey yok. Çözselerdi zati şimdiye kadar çözerlerdi.

Fizy ile idm ile mümkündür. Fizy dosyaları medianova üzerinden sağlanıyor. İdm tarzı programlarla indirilebiliyor.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242

Fizy ile idm ile mümkündür. Fizy dosyaları medianova üzerinden sağlanıyor. İdm tarzı programlarla indirilebiliyor.
Çözdüğünde adamlar bunu niye yaysınki? :)

Peki birşey daha sorayım bildiğimiz leech siteleri var sen dosya linkini siteye veriyorsun site kendi server'ine atıyor anında sonra o linki direk link olarak kullanabiliyorsun o adamlar bu sistemi nasıl kuruyor?Tabi sonra verdiğin link o sitenin serverından 2-3 saat'e siliniyor ama istediğim işlem o zamana kadar tamamlanıyor.Yani o direk linki remote upload ile siteye attığımda kullanabiliyorum acaba o adamlar bu sistemi nasıl kuruyor?

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
@keyloger fizy rtmp protokolü üzerinden yayın yayın yapıyor. Konuyla ilgili olarak http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Time_Messaging_Protocol linki sana yardımcı olacaktır. rtmp üzerinden verilen yayını indirmek için gerekli anlatımıda http://www.skullcrusher.org/rtmp-ile-yayin-yapilan-videolar-nasil-download-edilir/ bu linkten erişebilirsin. Umarım istediğini doğru anlaya bilmişimdir :)

http://www.streamtransport.com/ bu program çok başarılı mynet kavun gibi portallardan parça bile indirebiliyorsunuz .. düşük hızda

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26

Standart linkini verdiğin dosyanın premium linkini veren siteler var. Böylece sınırsız indirme yapılabiliyor.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Standart linkini verdiğin dosyanın premium linkini veren siteler var. Böylece sınırsız indirme yapılabiliyor.
Real Debrid All debrid tarzı siteleri diyorsanız onlardan remote upload yapılmıyor.Bana remote upload yapabileceğim direk link lazım.Mesela wupload linkini alıp direk kendi wupload hesabına remote yapıldığında kabul ediliyor ama diğer upload siteleri bunu kabul etmiyor.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255

O sitelerde var olan premium kod üzerinde indirme yapıyorlar. Yani premium şifresini onlar giriyorlar.

Turkuazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiziyi dinlemek için aresi internetsiz ortamda dinlemek için kullanıyorum ares oldu için link gerekmiyor bana

jamtul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn en basit yolu söylicem sana denemedım am buyuk ıhtımalle olucak reklemalrın yada resımlerın kısacası ıernete gezdıgın gordugun hersey pc ne kaydoluor bunu bılıorz ee pekı neden kodlarla ugrasıosunkı ağ_ınternet seceneklerı orda dosya boyutu olucak onu maksımuma getır ondan sonra sarkını dınle dosyaları göruntule dıye bı buton olucak oraya gırıp yuksek boyulu dosyalara bak ıclerınden bırısı senın dınledıgın müzik olucak D:

musa.075

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar,

Fizy'de çalan şarkının linkini nasıl alabiliriz? Kaynak kod üzerinden falan player'ınde oynatılan dosyanın adresine ulaşmamımızın yolu nedir, bileniniz var mı?
1. Internet Download Manager programını indir
2. fizy'e giriş yap
3. İstediğin şarkıya tıkla
4. 'Bu Ses Dosyasını İndir' yazısını göreceksin
5. Oraya tıklayıp şarkının linkini alabilirsin

killbillgates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kaynak kodundan bulunamaz çünkü servera şarkı id gönderip şarkı karşından yükleniyo.

Son mesajlar