Fizy Yeni Yıl İçin 10 adet iPhone 11 Pro Hediye Veriyor!

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
22 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında en çok şarkı dinleyen 10 fizy Premium kullanıcısı iPhone 11 Pro 64 GB kazanıyor. Hediyeye bakınca katılmaya değer bir yarışma doğrusu,11 pro bugün 12 bin liradan satışta o yüzden şansımı deneyip yarışmaya katılacağım. Bu sefer sayıda fazla siz de bana çıkmaz demeyin katılın bence

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
22 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında en çok şarkı dinleyen 10 fizy Premium kullanıcısı iPhone 11 Pro 64 GB kazanıyor. Hediyeye bakınca katılmaya değer bir yarışma doğrusu,11 pro bugün 12 bin liradan satışta o yüzden şansımı deneyip yarışmaya katılacağım. Bu sefer sayıda fazla siz de bana çıkmaz demeyin katılın bence

2bin dinlenme yaptım, 223 gösteriyor. Mail attım sorun yok diyorlar, ne bu çocuk mu kandırıyorlar?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Geçti bu geçti. Kampanyanın ilk gününden pc yi açık bırakacaktınız. Durmadan çalacaktı. Bu saten sonra kimse geçemez diğerlerini...

mtdrnadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçti bu geçti. Kampanyanın ilk gününden pc yi açık bırakacaktınız. Durmadan çalacaktı. Bu saten sonra kimse geçemez diğerlerini...
şimdiye kadar kaç dinleme yaptın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ARKADAŞLAR KENDİMİNKİYLE KIYASLAMAK İÇİN DİNLEME SAYILARINI SÖYLEYEBİLİRMİSİNİZ?

Zorlayan yok ki yapmayın o zaman.
şimdiye kadar kaç dinleme yaptın?

2bin dinlenme yaptım, 223 gösteriyor. Mail attım sorun yok diyorlar, ne bu çocuk mu kandırıyorlar?
valla benimkini sayıyorlar

gkhncnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir ara platinum paket kullanırken fizy ücretsizdi. Açıkçası memnumdum ama hattımı başka operatöre taşıyınca spotify'a geçtim. Güzel kampanya yapmışlar ama ben inandırıcı bulmuyorum bu kampanyaları.

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Su anki dinlemem 48538. Kaldi 2 gun, bakalim emegimin karsiligini alabilecek miyim?

Tabii arada gumletilen, sayilmayan en az 2000 dinlemem var o ayri...

mtdrnadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Su anki dinlemem 48538. Kaldi 2 gun, bakalim emegimin karsiligini alabilecek miyim?

Tabii arada gumletilen, sayilmayan en az 2000 dinlemem var o ayri...
Ekran fotosu atsana 48000 pek inandırıcı gelmedi
İmkânsız gibi bir şey

Ekran fotosu atsana 48000 pek inandırıcı gelmedi
İmkânsız gibi bir şey
Tamam salladın ama 48000 biraz fazla salladın usta?

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hemen atayim ne demek sen iste:)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191230-070100_fizy.jpg
    Screenshot_20191230-070100_fizy.jpg
    32.1 KB · Görüntüleme: 460

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki bu 48000 küsür dinlediğin şarkı 22 kasımdan sonrası için mi yoksa 22 kasımdan öncekiler de dahil mi?
Oncesi zaten kayit altina alinamiyor ki. Ben 25 kasimda basladim 2 gun gec haberin oldu yani... Ancak bu kadar oldu:)

Ne dersin sansim var mi?

mtdrnadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oncesi zaten kayit altina alinamiyor ki. Ben 25 kasimda basladim 2 gun gec haberin oldu yani... Ancak bu kadar oldu:)

Ne dersin sansim var mi?
bide diyo şansım var mı kessinlikle 10 taneden biri senin

kusura bakma atıyosun falan yazdım hakkını helal et
kazansan üzülmem çünkü bayağı emeğin var ,helal olsun
benimki de 21548 sence benim şansım var mı

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bide diyo şansınm var mı kessinlikle 10 taneden biri senin

Estagfurullah kardesim, helal olsun ne demek... Forumlarda yalan dolan cok sen de haklisin. Agzin bal yesin, dedigin gibi cok emek verdim insallah olur? hakeden herkese bol sans.

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bide diyo şansım var mı kessinlikle 10 taneden biri senin

benimki de 21548 sence benim şansım var mı
Valla hic belli olmaz benim gibi cilginlik yapip butun vaktini bu ise ayiran azdir sanirim fena bi sayi degil seninki de... umarim olur kardesim?

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Meraba kardeşim bende 28 de başladım 46.559 dayım ikimizde alırız insaallah bense gecemi gündüzünmu verdim

Screenshot_20191231-002040.png

Valla hic belli olmaz benim gibi cilginlik yapip butun vaktini bu ise ayiran azdir sanirim fena bi sayi degil seninki de... umarim olur kardesim?
Insaallah hak ederiz kardesim eger turkcel hile yapmazsa

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayirli olsun, belli abi cok ugrasmissin benim gibi:) hile hurda olmazsa aliriz gibi.... bi de seffaf olup genel sonuclari paylasirlarsa daha guzel olacak.

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hayirli olsun, belli abi cok ugrasmissin benim gibi:) hile hurda olmazsa aliriz gibi.... bi de seffaf olup genel sonuclari paylasirlarsa daha guzel olacak.
Şu ana kadar 8 bin şarkımı yediler benimde ama nafile güzel kardeşim ill ona göreceğimize inanıyorum ben kısmetinde varsa alırsın kardeşim bende insaallah eşime alaçam bu telefonu bana tuşlu da yeter etrafında varmı peki ikimizden başka duydum mu hic bu skorlarda

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Etrafimda yarisan kimseyi tanimiyorum abi, forumlarda da kimseden ses yok, bu forumda Lazz nickli bi arkadas var iddiali sanirim mtdrnadir isimli benim yazistigim arkadas sormus yukarda ona ama cevap vermemis bilemiyorum ancak yaptigimiz dinlemeler hatiri sayilir miktarlarda. Ben inaniyorum olacak son bi ay bu is icin ugrastim emegimizin karsiligi muhakkak olacaktir... Fedakarligin cok takdire sayan, yengeye iphone 11 pro hayirli olur insallah simdiden:) Sence final siralamasini aciklamalari icin ne gibi bir yontem izleyelim?

Peki senin etrafinda var mi bizim kadar dinleme yapmis olan?

Hayirli olsun kardesim simdi gordum ayri yere baslik acmissin. 66 bin kusur dinlemeyle sen zaten kazanmissin artik, darisi basimiza.

Son düzenleme:

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Etrafimda yarisan kimseyi tanimiyorum abi, forumlarda da kimseden ses yok, bu forumda Lazz nickli bi arkadas var iddiali sanirim mtdrnadir isimli benim yazistigim arkadas sormus yukarda ona ama cevap vermemis bilemiyorum ancak yaptigimiz dinlemeler hatiri sayilir miktarlarda. Ben inaniyorum olacak son bi ay bu is icin ugrastim emegimizin karsiligi muhakkak olacaktir... Fedakarligin cok takdire sayan, yengeye iphone 11 pro hayirli olur insallah simdiden:) Sence final siralamasini aciklamalari icin ne gibi bir yontem izleyelim?

Peki senin etrafinda var mi bizim kadar dinleme yapmis olan?

Hayirli olsun kardesim simdi gordum ayri yere baslik acmissin. 66 bin kusur dinlemeyle sen zaten kazanmissin artik, darisi basimiza.
66 bin kim yapmış resim varmı peki

66 bin kim yapmış resim varmı peki
Imkansız bu bam yiyecek o kişi hem pc den hem mobilden dinleme yapmistir

Tanidigim biri var 80 bin yapmış ama 60 bindeymis ama pc den ve mobilden aynı anda yapmış ama elenecek o kişi sadece bir cihazdan sayılıyor sistem algılıyor zaten

1 saatte 96 şarki rahat dinleme oluyor basında durursan 110 şarki yaparsın 5 saat uyku eklersen 1500 rahat oluyor ama ben rahat 1700 1800 yapıyorum günde

Son düzenleme:

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dur forum ana sayfada gordum o arkadas bi daha da yazmadi zaten ekran fotosunu atayim.

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu arada tam 30 saniyede değiştirmeyin şarkıyı 33 saniyede değiştirin saniye zaman akışı var onu bilmiyorlar

Dur forum ana sayfada gordum o arkadas bi daha da yazmadi zaten ekran fotosunu atayim.
Sen şu anda kaç bindesin

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Screenshot_20191231-115815_Chrome.jpg

Arkadasin attigi ss bu... Bakalim hayirlisi artik herkes mucadele icinde;)

Screenshot_20191231-031909_fizy.jpg

Benim bu sabaha karsi sayim yukarida.

Elizanzehraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
66 bin ciddi bir rakam

Zaten bizim gibi sayılı kişileriz biz çoğu kişi 20 binlerde 30 bi kerde binlerce kişi çok var bu rakamlarda ama bizim gibiler sayılı kişileriz

Kardeşim hic uyumadın mi sen 66 bin yaparken

Son düzenleme:

Thehoneybadger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
66 bin ciddi bir rakam

Zaten bizim gibi sayılı kişileriz biz çoğu kişi 20 binlerde 30 bi kerde binlerce kişi çok var bu rakamlarda ama bizim gibiler sayılı kişileriz

Kardeşim hic uyumadın mi sen 66 bin yaparken
Valla arkadas sanirim yeme icme ve minimum uyku ile yapti bu isi baska turlu olmaz? helal olsun ne diyeyim...