Fizy Yeni Yıl İçin 10 adet iPhone 11 Pro Hediye Veriyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hdjsjg

Üyecik
Ben genede umutluyum 58 binle. Cunki instegramda ve burada yorumlara bakaraktan 8_9 kisi 70 bini gecmis 60 bin 2 _ 3 kisi civari. Mutlaka hile yapan vardir iclerinde. Bi umit bekliyoruz bakalim

engineer82

Üyecik
30 saniyeden günde 2800 şarkı 22 kasımdan 31 aralığa 40 günde 110.000 şarkı dinlemek mümkün 80-90 bin ler bile kazanamayabilir bence. Forumlarda instagramda yazan kişiler hep aynı 15-20 kişi. Kim bilir kaç bin kişi katıldı. Adamlar yarışma kuralı yazmışlar min 30 saniye diye. En çok emek harcayan dememiş, min. 30 saniyeden en çok şarkı dinleyen demiş. Hatta geçen seneki yarışma kuralında şöyle bi ibare bile var "aynı şarkıyı defalarca dinleyip çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz. " Bide dinleme sayısı 80000 den 2500 e düştü denmiş, kaç cihazdan dinlemişte 2500 e düşmüş 2 cihazdan dinlese 40.000 e düşer 8 cihazdan dinlese 10.000 e düşer. Neyse yetkililer burayı okuyorsa inşallah cuma günü rakamlarla birlikte açıklarlarda akıllarda soru işareti kalmaz. Herkese bol şans.

Burak8823

Üyecik
30 saniyeden günde 2800 şarkı 22 kasımdan 31 aralığa 40 günde 110.000 şarkı dinlemek mümkün 80-90 bin ler bile kazanamayabilir bence. Forumlarda instagramda yazan kişiler hep aynı 15-20 kişi. Kim bilir kaç bin kişi katıldı. Adamlar yarışma kuralı yazmışlar min 30 saniye diye. En çok emek harcayan dememiş, min. 30 saniyeden en çok şarkı dinleyen demiş. Hatta geçen seneki yarışma kuralında şöyle bi ibare bile var "aynı şarkıyı defalarca dinleyip çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz. " Bide dinleme sayısı 80000 den 2500 e düştü denmiş, kaç cihazdan dinlemişte 2500 e düşmüş 2 cihazdan dinlese 40.000 e düşer 8 cihazdan dinlese 10.000 e düşer. Neyse yetkililer burayı okuyorsa inşallah cuma günü rakamlarla birlikte açıklarlarda akıllarda soru işareti kalmaz. Herkese bol şans.
düşme olayı anlık bir sistem hatasıymış yaw. mail atıp sordum öyle söylediler. kampanya sayfası tekrar aktif oldu zaten, kaç adet dinleme yapıldığı görülüyor. düşme olayı olsaydı Fizy instagram sayfasında yorumlara yazarlardı.

100bin yapan olduğunu sanmıyorum bu arada. 75-90bin arası olanlar ilk 10 ve yedek 10 listesine girerler.

Rmysakkaya

Üyecik
düşme olayı anlık bir sistem hatasıymış yaw. mail atıp sordum öyle söylediler. kampanya sayfası tekrar aktif oldu zaten, kaç adet dinleme yapıldığı görülüyor. düşme olayı olsaydı Fizy instagram sayfasında yorumlara yazarlardı.

100bin yapan olduğunu sanmıyorum bu arada. 75-90bin arası olanlar ilk 10 ve yedek 10 listesine girerler.
J

Anlık sistem hatası mı hâlâ aynı bi değişme olmadı eski rakam yazmıyor

Hıyyyy

Üyecik
Dostlar en cok dinleyen kaç şuanda her yerden araştırmışsınızdır rekor kaç bin şuanda

Keepwalking

Üyecik
Ben rakamı yukarıda ekran görüntüsü olarak paylaştım. Herkes paylaşırsa ayın onuna kadar bir fikir sahibi olabiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Burak8823

Üyecik
Bugun kazananlari arayacak turkcell. Burada aranan olursa haber versin bize de :)

engineer82

Üyecik
"Kazananlar gün içerisinde uygulama içinden ve sosyal medyadan duyurulacaktır. Ayrıca arama yapılarak da iletişime geçilecek. Beni takipte kal! "
demiş fizy instagram hesabında

Lordwan

Üyecik
Dinlemelerim bu kadar ama iletişime geçen olmadı demek ki kazanamadık bari kazananların dinleme sayıları açıklansada hile var mı yok mu bilsek bari
Screenshot_20200110-105555_fizy.jpg

stat counter