Fiyat Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Selamlar arkadaşlar,

Bu konu tamamen içinde az sonra da belirteceğim üzere fiyat tavsiyesi almak amaçlı açılmıştır. Aklımda forumda bir satış yapma fikri açıkçası yok. Sadece masa üstü bilgisayarımı değiştirmeyi düşündüğüm için elimdeki bilgisayarımın kasasının ederini merak ediyorum.

Kasa : Kırmızı Viper Gamer Kasa ( Kasanın bir tarafı biraz modifikasyona ihtiyaç duymakta. Ve reset tuşu çalışmıyor )
PSU : 600 W Tagan
İşlemci : Q6600, (fan fan'ı değiştirmem gerekebilir. Ara sıra fan teklemesi yapıyor. Fan kablosu ile ilgili sanırım. Artık iş o reddeye gelince değiştirir veririm :) )
Anakart : Gigabyte P35-DS4
Ekran Kartı : Palit 8800 GT Sonic
HDD : 500 GB Samsung
CD/DVD RW : LG

Sizce bu bilgisayarın fiyatını isteyen birine kaçtan söylemeliyim ? Ve sizce parça parça mı yoksa bütün olarak mı satmak daha iyi olur ?

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Beklenti değil. İkinci el pazarı ölücülerine yem etmem anlamında dedim ;) Veririm benim ufaklıklardan birine. Teyzemlerde var zibilyon tane çocuk. Sonuçta; sistem eski olmasına rağmen performans olarak hala oldukça başarılı. Okul çocuklarını oldukça idare edebilir.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Dediğim gibi performans olarak en ufak bir sıkıntım yok. Hatta arkadaşın önerisinden sonra satmaktan bile vazgeçtim. Biraz daha kullanıp o arada parayı tamamlayıp. Birine hediye edicem sanırım :)