Fitnessa kac gun gitmeliyim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Proteini tozdan almak yerine et, yumurta vs. doğal şeylerden almak daha mantıklı bence.
Herkesin bütçesi söylediğinize yetmeyebilir. Et vb yiyeceklerin fiyatları ülkemizde malum. Tavuğun fiyatı bile eskisine göre pahalı. Yani protein tozu dozunda kullanıldığı sürece her gün bu tarz besinleri alma imkanı olmayan arkadaşlar için açıklarını kapamalarına yardımcı güzel bir alternatif. Tabii bu işte beslenme sıfır olup sadece protein tozuna güvenilirse bir kazanım sağlanamaz. Dediğinizde o yönden haklısınız. Mümkün olduğu kadar amaca uygun beslenme yapılıp yardımcı supplementler alınabilir.

protein tozu çok ucuz bir şey değil. 1 yumurta ise en fazla 1tl.
Ben yumurta yenmesin sadece protein tozuna abanın demiyorum farkındaysanız. Fitness ile uğraşan bir insan zaten günde en az 4 yumurta yemeli hedefine bağlı olarak. Gündüz 4-5 yumurta yedi diyelim. Öğlen, akşam ve ara öğünlerde vs ne yapacak. İlla bir öğünde hedeflediği miktara ulaşamayacaktır. E paso yumurtada yenmeyeceğine göre. Diğer şeyleride mümkün olduğunca almaya devam edip yardımcı supplementlerden faydalanmalı diyorum sadece.

Ayrıca ortalama fiyatta bir protein tozunun porsiyon fiyatı 4, 4.5 liraya denk gelir ve bu pahalı sayılmaz.

Ben yumurta yenmesin sadece protein tozuna abanın demiyorum farkındaysanız. Fitness ile uğraşan bir insan zaten günde en az 4 yumurta yemeli hedefine bağlı olarak. Gündüz 4-5 yumurta yedi diyelim. Öğlen, akşam ve ara öğünlerde vs ne yapacak. İlla bir öğünde hedeflediği miktara ulaşamayacaktır. E paso yumurtada yenmeyeceğine göre. Diğer şeyleride mümkün olduğunca almaya devam edip yardımcı supplementlerden faydalanmalı diyorum sadece.

Ayrıca ortalama fiyatta bir protein tozunun porsiyon fiyatı 4, 4.5 liraya denk gelir ve bu pahalı sayılmaz.
Bana pahalı gelir. ben ise, protein tozuna alternatif birçok şey var diyorum.

stat counter