Fitness hakkında sorular

Bu konuyu okuyanlar

Endestiny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni başlayacağım birkaç sorum olacak.
1- Başlangıç için keratin mi yoksa protein tozu mu almalıyım?
2- Ucuz ve güzel marka önerisi yapabilir misiniz?
3- 1.70 boyunda 59 kiloyum kaç kiloya çıkmalıyım?
4- 3 aylık kullanmak için kaç gram keratin/protein tozu gereklidir?

10919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de fitness'a gidiyorum. Protein tozuna falan ihtiyacımız olmadığını söylemişti hocamız.

Endestiny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşleri hızlandırmak için zaten. Hangi marka alacağım konusunda ve kaç kilo olmam gerektiği konusunda sıkıntı yaşıyorum.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
başlarda ihtiyacın olmaz aslında düzgün bi beslenme ile sonra da ihtiyacın olmaz, ancak ille de kullanıcam diyosan protein al kilo almak istiyosan aynı zamanda gainer al. ucuza kaçma sakın Optimum marka al kesinlikle, 1.70 boy için 70 75 kilolar ideal bence fazlasını nasıl durur bilmiyorum, aylık ortalama 2,3 kilo programa veya beslenmene göre değişir tabi.

Reaksiyon puanı
66
protein tozları kovalasın sizi.işleri steroid vb hızlandırır.protein tozu bildiğin yiyeceklerden elde edilir.

Endestiny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başlarda ihtiyacın olmaz aslında düzgün bi beslenme ile sonra da ihtiyacın olmaz, ancak ille de kullanıcam diyosan protein al kilo almak istiyosan aynı zamanda gainer al. ucuza kaçma sakın Optimum marka al kesinlikle, 1.70 boy için 70 75 kilolar ideal bence fazlasını nasıl durur bilmiyorum, aylık ortalama 2,3 kilo programa veya beslenmene göre değişir tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

TEŞEKKÜRLER

spor_delisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
günlük alman gereken protein kilo başı yaklaşık 1-2 gramdır. yani 59 kilo isen günlük en az 59 gr protein tüketiyor olmalısın eğer spora başladıysan yaklaşık 120 g kadar protein tüketmen kaslanmanı sağlar. Günlük yediğin yemeklerin proteinlerini hesapla eğer bu kadar protein tüketemiyorsan toz kullanmanı öneririm, böylece açığını kapatırsın. optimum, hardline beğenilen markalar. ben optimum whey çileklinin tadını seviyorum mesela:))

Son mesajlar