Firefox YARDIM!!! [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

seckintat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim firefox açtıktan 5 dakika sonra hata raporu gönder gönderme diyor ve kapanıyor. Firefoxu kaldırıp yeniden kurdum ama hala tekrarlıyor. Ne yapmam lazım???:eek:

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Firefox'un en güncel sürümünü yükle. Girdiğin sitelerden kaynaklanan sorunlarda olabilir. Javalı sayfalarda ve flash ı abartan sitelerde de sorun olabilir. Adblock Plus eklentisini yükleyip bir dene.

Milletperver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim firefox açtıktan 5 dakika sonra hata raporu gönder gönderme diyor ve kapanıyor. Firefoxu kaldırıp yeniden kurdum ama hala tekrarlıyor. Ne yapmam lazım???:eek:
Program Ekle veya Kaldır basamağı tek başına kâfi gelmez, mutlaka
C:\Documents and Settings\KullanıcıAdı\Application Data adresinde yer alan Mozilla klasörünü de silmelisiniz.

seckintat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox un en güncel sürümü yüklü zaten yani rc3 herhalde sonuncusu bu. Site ayrımı yapmıyor üstelik hangi siteyi açsam aynı hatayı veriyor. Documant and settings de firefoxa ait bir dosya gözükmüyor. Ama program files da vardı onları sildim. Bu arada teknik konularla çok samimi değilim onun için rica etsem çözümü açık olarak anlatabilirseniz sevinirim.:(

lDword

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer bilgisayarınızdaki sürümü hala RC3 se çökmeler olabilir sonuçta sürüm adayı.Sitesine gidip güncel sürümü (Firefox 3) indirin.Dosya ve Registry temizliği yapan bir programla temizlik yapın (Tavsiye CCleaner).Arkadaşlarımın tavsiye etttiği dosya dizinindeki "C:\Documents and Settings\Kullanıcı_Adı\Application Data klasörünün içindeki "Mozilla" klasörü mevcutsa ki düzgün kurulum olmuşsa mevcut olması lazım onu silmeniz gerekir.

Son düzenleme:

seckintat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakkınızı helal edin :p. Düzeldi galiba,yarım saat oldu sdn den atmadı. Galiba arkadaşın dediği gibi flashdan kaynaklanıyor diyeceğim ama bundan önce sdn den de atıyordu. Her neyse yardımlarınız için teşekkür ederim. Ama ben şimdi bu flash lı sitelere artık giremiyecekmiyim. Onlardan hala atıyor. Bide bu Application Data klasöründe sadece nero ya ait bir dosya var. Şimdi benim kurduğum firefox hala sağlıksız mı???

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konu başlığı "[Çözüldü]" olarak düzenlendi ve konu uygun kategoriye taşındı