firefox internet hizi (yardim)

Bu konuyu okuyanlar

ysnbyrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam yaklasik 1 ile 1.5 ay oncesine kadar internetim aman aman nazardeymesin olmasada beni tatmin edecek kadar hizliydi yani youtube da felan 480p izleye biliyordum sonralarda ise internette video izlede sorunlar yasamaay basladim ve internet hizini takip icin aida64 kullandim(g510 klavye ile) ve internet hizim 50 lerde felan surunuyordu ben gene heralde hatlarda bakim felan vardir yok sunucular yogundur felan diye dusunuyordum bugun gene bir filmi 50 kb ile seyrederken bu boyle olmaz diyerek ayni siyeden idm yardimi ile filmi indirmek istedim ve gordum ki 300 kb ile indirme yapiyor (kota doldugundan 300 kb) ve aklima firefox da bir sorunmu yasiyorum acaba sorusu geldi sorunun firefox,tan olup olmadigini nasil anlaya bilirim acaba.
yada bunu nasil duzelte bilirim.

usenmeden, sıkılmadan okuyan ve yardimci olmak isteye arkadaslara simdiden tesekkurler

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Başka bir tarayıcı yükleyin.Yeni yüklediğiniz tarayıcıda sorun devam etmezse demek ki firefox'ta bir problem var.

ysnbyrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten chrome ve ie de yuklu onlardada ayni sorun var

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba.Bende de internet indirme hızı çok düşüktü.Şu programı yükledim ve kullanınca internet hızım arttı.Sizce deneyin.Belki sizin de işinize yarar.Hitman Pro ya da antivirüs programıylaa taratın.Belki virüs vardır.Bir de tarayıcınızda çalışan eklentileri kontrol edin.Eklentileri etkisizleştirin eğer sorun çözülürse sorun eklentilerden kaynaklı bir sorundur.Ama bu son söylediğim şeyi yaptıktan sonra sorun çözülmezse sorun eklentilerden kaynaklı değildir bence.
PROGRAMIN LİNKİ--> http://n2.trky.net/TRKY-DnsAyar_setup.exe
(NOT: Direkt indirme linkidir.)