Firefox 58 çıktı! Hemen indirin!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
firefox-58-cikti-hemen-indirin-sdn-01.jpg

Firefox 58 performans geliştirmeleri ve yeni özellikleri ile Mozilla tarafından kullanıcılara sunuldu. Peki, Firefox Quantum yenilikleri neler?

https://shiftdelete.net/firefox-58-cikti-hemen-indirin

:: Sizce internet tarayıcı savaşlarında son durum ne?

Son düzenleme:

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Mozilla Firefox'un işi bundan sonra zor. Hâlen Google Chrome kullanılıyor. Mozilla Firefox'un sonu bence Netscape gibi olacak.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hemen indirin nedir ya :D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yıllardır olduğu gibi firefox kullanmaya devam arada el atsamda diğer tarayıcılara şu ff nin sağlamlık hissini vermiyorlar varın 1-2 sn gec açılsın o kadarda sorun değil

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hızlandı gibi geldi bana. Chromeu hiç aramıyorum.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Ubuntu'da otomatik güncellemeyi bekliyorum. Manuel yüklemeyi düşünmüyorum. Firefox tercih ediyorum malesef Chrome eski Chrome değil. Ayarlar menüsünü değiştirdiler bi uzantılara ulaşacağım diye bir sürü menüye giriyorum karman çorman ve Firefox'tan daha fazla RAM tüketiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ubuntu'da otomatik güncellemeyi bekliyorum. Manuel yüklemeyi düşünmüyorum. Firefox tercih ediyorum malesef Chrome eski Chrome değil. Ayarlar menüsünü değiştirdiler bi uzantılara ulaşacağım diye bir sürü menüye giriyorum karman çorman ve Firefox'tan daha fazla RAM tüketiyor.
Harbi o güncelleme rezalet ötesi rezalet ya

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Ayarlar menüsünü değiştirdiler bi uzantılara ulaşacağım diye bir sürü menüye giriyorum karman çorman
Sağ üstte üç nokta var. Diğer araçlara giriyorsunuz, uzantılara basıyorsunuz. Ben bir zorluk göremedim bunda. Ama materyal tasarıma alışmak zaman aldı.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
58.0 güncellemesinin Firefox'u bir üst seviyeye taşıdığını söylersek yanlış olmaz.