Finix Geldi

Bu konuyu okuyanlar

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Şimdi önce 1-A sınıfından "Finix geldi" şiirini arkadaşımız finix okuyacak:

Günler, haftalar uçtu
Tam on iki ay geçti
Yeni bir finix geldi
Müjde finix geldi

Sevinç üzüntü gördük
Hem aladık,hem güldük
Bir yaş daha büyüdük
Girdik finixlere

Üzüntüler son bulsun
Yürekler umut dolsun
Herkese kutlu olsun
Müjde finix geldi

Sonra folklör ekibimizin hazırladığı kutlama dansını seyredelim.

Tabii ki... Finix'in gelmesi ile ilgili yapılan şanlı tören müziğimizi de mutlaka dinleyelim.

Tabii ki uzun ve sıkıcı bir konuşmayı lütfen es geçmeyelim:
"Sevgili finixler;

Hepimiz sadece finix olduğumuz için sahip olduğumuz haklar ve sorumluluklar vardır. Bu hak ve ödevleri yerine getirmeye imkan tanıyan ve insanlığın bugüne kadar ortaya koyabildiği en iyi sistem olan finokrasinin ve bileşenlerinin sedenemizde kurumsallaşması oldukça önemlidir. Çünkü sizler geleceğin finixlerisiniz. Bu konuda oldukça da şanslısınız. Finokrasiye giden yolda Orta Asya'dan getirdiğimiz binlerce yıllık birikimimizle üzerinde yaşadığımız Anadolu, sizlere çok finixliliğin, bol finixin, hoşgörü ve diyaloğun en büyük referans kodlarını sunacaktır. Finixin 2023 vizyonuna ulaşması için sizlerin birbirinize finix gibi saygılı, erdemli çalışma, eleştirel ve yapıcı düşünme, farklılıkları zenginlik olarak görme, birlikte ürete bilme, kendinizi ve başkalarının yaptıklarını sorgulayabilme, hak mücadelenizde kararlı duruş sergilemeniz ve güven sahibi olmanız bu vizyonun kritik eşiğidir."

Selamlar. Ben finix. Yaş 18. Evet, acı ama gerçek zamanında "Ehi ehi ben 21'im ya la." diye geçiniyordum velet olduğumu çaktırmamak için. :D Siteye ilk kaydolduğumda 11 yaşımda falandım, site kaydolurken "Velet misin la?" diye soruyordu ve evet seçeneğini sorunca direkt Disnep'in sitesine yönlendiriyordu. (Bari Türkçe sitesine yönlendirseydiniz la Allahsızlar.) Ne yapalım bu sitede hayatta kalmak adına velet olduğumuzu (Çaktırmayın aşırı belli oluyordu. :D) çaktırmamamız gerekiyordu. YGS girecek işte bir hafta sonra falan.

Törenimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sınıflara dağılabilirsiniz.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Necefli Maşrapa, finix1, finix2, finix3, finix4, finix5, finix6, finix7, finix8, finix9, FinixNumeroUno. :D

Aha adam hortladı. :D
Adam çoklu üye ban ban :D admin geliş kaçın :O

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Android'e bu kadar güncelleme gelmedi bu kadar isim güncellemesi fazla değil mi? :D

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Sanırım 18 yaşına girdin ve hediye istiyorsun!

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Adam çoklu üye ban ban :D admin geliş kaçın :O
Tiloy'un o pis sırıtmasının altındaki nedeni biliyorsunuz.
The-Banhammer-300x300.jpg

Android'e bu kadar güncelleme gelmedi bu kadar isim güncellemesi fazla değil mi? :D
Android ama dünkü çocuk, biz 2008'den beri ilk günkü aşkla varız. :D

Sanırım 18 yaşına girdin ve hediye istiyorsun!
22 kasımdaydı o. Geçti. :D

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Hoş geldin, gerçi hep buradaydın ama :D yazı güzel olmuş ;)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Valla finix ben geçen sene üye oldum kusuruma bakma seni bilmiyordum ma artık biliyorum forumda büyük bir yerin olduğunu . Çok iyi adamsın sen be :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Valla finix ben geçen sene üye oldum kusuruma bakma seni bilmiyordum ma artık biliyorum forumda büyük bir yerin olduğunu . Çok iyi adamsın sen be :)
Bende bu kim diye bakiyorum caktirma. :D Valla forumda yerim ne kadar buyuk bilmiyoruk zira foruma aslinda cok ciddi katki vermisliğim yok, sirf geyik yapiyorum :D 10.000 küsür mesaja 50 konudan anlarsin. :D

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
şu küçük konuda bile kaç mesajı var, adam haklı :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Konunun sana ait olduğu belli. Yarısından fazlası senin mesajın. :)

The Zoe

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Sanki burada mesaj atmış gibiyim.:rolleyes:

Not : Gözüm seyirmiş. :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Şimdi önce 1-A sınıfından "Finix geldi" şiirini arkadaşımız finix okuyacak:

Günler, haftalar uçtu
Tam on iki ay geçti
Yeni bir finix geldi
Müjde finix geldi

Sevinç üzüntü gördük
Hem aladık,hem güldük
Bir yaş daha büyüdük
Girdik finixlere

Üzüntüler son bulsun
Yürekler umut dolsun
Herkese kutlu olsun
Müjde finix geldi

Sonra folklör ekibimizin hazırladığı kutlama dansını seyredelim.

Tabii ki... Finix'in gelmesi ile ilgili yapılan şanlı tören müziğimizi de mutlaka dinleyelim.

Tabii ki uzun ve sıkıcı bir konuşmayı lütfen es geçmeyelim:
"Sevgili finixler;

Hepimiz sadece finix olduğumuz için sahip olduğumuz haklar ve sorumluluklar vardır. Bu hak ve ödevleri yerine getirmeye imkan tanıyan ve insanlığın bugüne kadar ortaya koyabildiği en iyi sistem olan finokrasinin ve bileşenlerinin sedenemizde kurumsallaşması oldukça önemlidir. Çünkü sizler geleceğin finixlerisiniz. Bu konuda oldukça da şanslısınız. Finokrasiye giden yolda Orta Asya'dan getirdiğimiz binlerce yıllık birikimimizle üzerinde yaşadığımız Anadolu, sizlere çok finixliliğin, bol finixin, hoşgörü ve diyaloğun en büyük referans kodlarını sunacaktır. Finixin 2023 vizyonuna ulaşması için sizlerin birbirinize finix gibi saygılı, erdemli çalışma, eleştirel ve yapıcı düşünme, farklılıkları zenginlik olarak görme, birlikte ürete bilme, kendinizi ve başkalarının yaptıklarını sorgulayabilme, hak mücadelenizde kararlı duruş sergilemeniz ve güven sahibi olmanız bu vizyonun kritik eşiğidir."

Selamlar. Ben finix. Yaş 18. Evet, acı ama gerçek zamanında "Ehi ehi ben 21'im ya la." diye geçiniyordum velet olduğumu çaktırmamak için. :D Siteye ilk kaydolduğumda 11 yaşımda falandım, site kaydolurken "Velet misin la?" diye soruyordu ve evet seçeneğini sorunca direkt Disnep'in sitesine yönlendiriyordu. (Bari Türkçe sitesine yönlendirseydiniz la Allahsızlar.) Ne yapalım bu sitede hayatta kalmak adına velet olduğumuzu (Çaktırmayın aşırı belli oluyordu. :D) çaktırmamamız gerekiyordu. YGS girecek işte bir hafta sonra falan.

Törenimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sınıflara dağılabilirsiniz.
olm sen ölmedin mi la :D