Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yuzuklerin efendisi baydi artik demin muthis bir film izledim filmin adi Amelieydi 2001 yapiminherkese oneririm:thumbup:.İnsallah Rowling yen Harry Potter kitabi yazarda herhalde filmi de cikir

Bu saatten sonra Harry Potter filminin çıkacağına inanmıyorum.

Biraz hayal gücümü zorluyorum da, Voldemort'un dayısının oğlu, Albus Severus Potter'a saldırıcak ve Harry Potter da eski günlerine dönecek fikrindan başka bir şey üretileceğine inanmıyorum.

Çıksa bile ne kadar tutar, soru işareti.

Ancak Harry Potter ve Karayip Korsanları sıkılmadan ayda bir izleyebileceğim filmlerden.

Bir daha mı indirsem acaba Potter'i? :D

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu saatten sonra Harry Potter filminin çıkacağına inanmıyorum.

Biraz hayal gücümü zorluyorum da, Voldemort'un dayısının oğlu, Albus Severus Potter'a saldırıcak ve Harry Potter da eski günlerine dönecek fikrindan başka bir şey üretileceğine inanmıyorum.

Çıksa bile ne kadar tutar, soru işareti.

Ancak Harry Potter ve Karayip Korsanları sıkılmadan ayda bir izleyebileceğim filmlerden.

Bir daha mı indirsem acaba Potter'i? :D
rowling gecen yil yeni harry potter kitabini yazacagini soylemisti belki yazir allahtan umid kesilmez bende ayda en az 1 kez harry potter filmi izliyorum sana midnight in paris filmini oneririm guzel film:laugh:

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] bana süper ot tarzı zenci komedi filmi önerir misin?

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Beyler şöyle aksiyonlu bir film varmı savaş tarzı ve ya polisiye gizlem felan merak uyandırıcak bir film ? :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
In time tarzı sıkmayacak film arıyorum.

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son zamanlar izledigim guzel filmlerdn midnight in paris ve ask sarhosu dizilerini oneririm ve imdb de 1-de giden biir dizi var oda iyidi showdank halisanesi sanirim ismi

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Aksiyon filmi sevenler için bir öneride bulunabilirim. izleyin, pişman olmayacaksınız.

LUCKY NUMBER SLEVIN (2006)

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] eyvallah usta gelmişken bi de kore filmi söyle olur mu senind ediğin filmler sağlam oluyo :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
@topalsolucan eyvallah usta gelmişken bi de kore filmi söyle olur mu senind ediğin filmler sağlam oluyo :)

o halde bilindik filmlerden tavsiye vereyim. sanırım fazla Kore filmi izlemişliğin yok. Eğer aralarında izlediklerin varsa söyle başka tavsiye edeyim.

GANGSTER LOVER - 2010- Komedi (gülme garantili)

A MOMENT TO REMEMBER - 2004 - romatik/dram (ağlama garantili)

SUNFLOWER - 2006 - aksiyon (bir çete filmi)

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] gri kurt filmini sen izlemiştin sanırım dublajı çıkmış önerin nedir torrent yapalımmı..?
Karşındaki insanla müzik zevkinin aynı olmasından daha güzel bir şey varsa o da film zevkinin aynı olmasıdır bu konuda güveniyorum sana:mrgreen:

bilgin2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yakın zamanda tv de yanınlanan Michael Douglas'ın fedai-the-sentinel-2006(YAKIN KORUMA) filmini arıyorum ama bulamadım bana göre çok güzel bir filmdi yardımcı olabilecek biri varmı lütfen..

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
o halde bilindik filmlerden tavsiye vereyim. sanırım fazla Kore filmi izlemişliğin yok. Eğer aralarında izlediklerin varsa söyle başka tavsiye edeyim.

GANGSTER LOVER - 2010- Komedi (gülme garantili)

A MOMENT TO REMEMBER - 2004 - romatik/dram (ağlama garantili)

SUNFLOWER - 2006 - aksiyon (bir çete filmi)
A MOMENT TO REMEMBER
izlememiştim bu akşam izleyeyim :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
A MOMENT TO REMEMBER
izlememiştim bu akşam izleyeyim :)

dikkatli ol, çok tehlikeli :crying:

arkadaşlar yakın zamanda tv de yanınlanan Michael Douglas'ın fedai-the-sentinel-2006(YAKIN KORUMA) filmini arıyorum ama bulamadım bana göre çok güzel bir filmdi yardımcı olabilecek biri varmı lütfen..

zamunda'da mevcut. link vermek yasak olduğundan veremiyorum.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
@ReDo gri kurt filmini sen izlemiştin sanırım dublajı çıkmış önerin nedir torrent yapalımmı..?
Karşındaki insanla müzik zevkinin aynı olmasından daha güzel bir şey varsa o da film zevkinin aynı olmasıdır bu konuda güveniyorum sana:mrgreen:

Film izlenebilir,fazla birşey de bekleme :p Ama izle.