Bu konuyu okuyanlar

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
The newsroom nasıl dizidir izleyen varmı dram türündeymiş normalde izlemem ama cnbce falan reklamını yaptı merak ettim.

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama (ilgili konu olduğunu hatırlıyorum ama bulamadım) kusura bakmayın.
Romantik komedi tarzı bir film izlemiştim ismini unuttuö aklımda kalan bir replik var belki aranıza bilenler vardır. Repliğin sahibi bir bayan ve sözü
"Bugüne kadar hiç bir erkek ağlayarak peşimden koşmadı"
"Bugüne kadar hiç bir erkek benim için ağlamadı"
"Daha önce peşimden ağlayarak koşan bir erkek olmadı"
Bunlara benze bir şey söylüyordu ve sonlara doğru bir erkek ağlayarak peşinden koşuyordu. Şimdiden teşekkürler...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama (ilgili konu olduğunu hatırlıyorum ama bulamadım) kusura bakmayın.
Romantik komedi tarzı bir film izlemiştim ismini unuttuö aklımda kalan bir replik var belki aranıza bilenler vardır. Repliğin sahibi bir bayan ve sözü
"Bugüne kadar hiç bir erkek ağlayarak peşimden koşmadı"
"Bugüne kadar hiç bir erkek benim için ağlamadı"
"Daha önce peşimden ağlayarak koşan bir erkek olmadı"
Bunlara benze bir şey söylüyordu ve sonlara doğru bir erkek ağlayarak peşinden koşuyordu. Şimdiden teşekkürler...

Tek bir replikten filmi çıkarmak çok zor. repliği hatırlıyorsan konusunu ya da oyuncuları da biraz hatırlıyor olman lazım. ??

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tek bir replikten filmi çıkarmak çok zor. repliği hatırlıyorsan konusunu ya da oyuncuları da biraz hatırlıyor olman lazım. ??
biliyorum zor ama (avatardaki kızı görünce çok tatlı o yanakları yerim yer :crying: ) bilen vardır diye bir şansımı deneyeyim dedim :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Aslında bir film değil, daha çok bir belgesel.
Ancak eski uygarlıklara, uzaylılara merakı olan herkesin izlemesi gereken, izlerken "oha yok artık" dedirtecek türden bir belgesel.
3-4 tekrar ile hayatımda en çok izlediğim belgesel diyebilirim.

Ben fragmanı verecektim ama youtube de full varmış :D
[h=1]The Revelation of the Pyramids[/h]http://www.youtube.com/watch?v=KbNoM2A54N4

In Bruges
http://www.youtube.com/watch?v=KoE9edjEDCI

İzleyeli 4 sene oldu halen böyle keyifli/hüzünlü film izlemedim.
Filmin neresi güzel? Neyi merak verici hiç bilmiyorum ama izlediğin en iyi 10 film arasında gözüm kapalı sokarım.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Nameless Gangster var 2012 yapımı mafya filmi.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Türü Lise dönemi okul çeteleşmesi üzerine ama ben sevmiştim bu filmi "ONCE UPON A TIME IN HIGHSCHOOL (2004)"

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aksiyon macera fantastic korku sevdiğim kategoriler bunlar. önerilerinizi alabilirmiyim.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
arkadaşlar aksiyon macera fantastic korku sevdiğim kategoriler bunlar. önerilerinizi alabilirmiyim.

izlediğin beğendiğin filmleri yazarsan, hem izlediğin filmler tekrar yazılmamış, hem de sevmediğin konulardaki filmler boşuna tavsiye edilmemiş olur.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Sunflower DVD buldum, izleyeceğim :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] önerdi aksi bir durum olmaz, indirmeye başla :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Topalsolucan bana bir kaç film önersene sana zahmet;korku gerilim ve bol kalnlı filmler dışında mümkünse, filmsiz kaldım paso aynı şeyleri izleyip duruyorum.

Aksiyon istiyorsan, forumda sinema tutkunu 5-10 kişinin izleyip hayran kaldığı THE MAN FROM NOWHERE (2010) filmini tavsiye ederim.

İntikam temalı aksiyon filmi olarak da, bilmem izledin mi, OLD BOY (2003) u kesinlikle tavsiye ederim.

Memento (2000) tarzı kurgu manyağı filmleri seviyorsan da, Donnie Darko filmini kesinlikle izlemelisin. ( İlk izleyişte anlamayı pek bekleme :))

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar film izlemek istiyorum bilim kurgu ve ya fantastik olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum