Bu konuyu okuyanlar

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Umudunu Kaybetme ve Ben Efsaneyim (Will Smith müthiş oynadığı filmlerdir)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Beyler, bana ümit verecek, bakış açımı değiştirecek bir film önerir misiniz?

Ağlatsa da olur.
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] [MENTION=104102]darknes[/MENTION]$

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Cennetin krallığı filmini izle kardeşim hem tarih bilgini yenilersin hem ağlarsın :) piyanist,kızım olmadan asla, belki bakış açını değiştirmez bunlar ama idare eder kardeşim

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Cennetin krallığı filmini izle kardeşim hem tarih bilgini yenilersin hem ağlarsın :) piyanist,kızım olmadan asla, belki bakış açını değiştirmez bunlar ama idare eder kardeşim

2 yıldır 7/24 online'ım ama seni ilk kez görüyorum yav. üstelik mod. :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ve aleykümselam telefoncü operatörcümüyüm demiştin ben o işi avea + iphone 4 ikilisi ile çözeli çok oluyor çok şükür sıkıntım karın ağrım yok ama sıkıntılanırsak danışacağımız yer belli oldu :D
Demek sizlerin işi benim bölüme pek düşmüyor bende bu bölüme ilk kez yazdım :) tanışmış olduk selamun aleykum

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Ve aleykümselam telefoncü operatörcümüyüm demiştin ben o işi avea + iphone 4 ikilisi ile çözeli çok oluyor çok şükür sıkıntım karın ağrım yok ama sıkıntılanırsak danışacağımız yer belli oldu :D

Avea iletişim merkezi mağazasında müdür yardımcısıyım yıl sonuna kadar inşaallah müdür olacağım :) eyvallah beklerim hocam

ümvanın çok yüksekte, o nedenle görememiş olabilirim. "cep telefonu ve operatörleri bölüm müdürü" :D

Estağfurullah yüksekte değiliz inebiliriz her an amacımız bilgilendirmek,yol göstermek,öğrenmek müdürlük sene sonunda inşaallah :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hayırlısı olsun şimdiden tebrikler
Avea iletişim merkezi mağazasında müdür yardımcısıyım yıl sonuna kadar inşaalah müdür olacağım :) eyvallah beklerim hocam

Estağfurullah yüksekte değiliz inebiliriz her an amacımız bilgilendirmek,yol göstermek,öğrenmek müdürlük sene sonunda inşaallah :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Pişman olmazsınız uzun süre etkisinden kurtulamadım tekrar tekrar izleme ısı hayatta yaptıgım birsey değildir fakat bu diziyi her buhrana kapıldığımda izler Halim'e şükrederim
Dublajı olan filmler candır can indiriyorum bunu :D

Bakıcam buna hocam dediğin kadar varmıymış listeye aldım :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

Aklıma gelmedi daha ://

tooclose

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar film öneriyorum:

Adam (2009 yapım yılı)
Chronicle (2012)
Battleship (2012)

Bu 3 filmden izlemediğiniz filmleri seçip izlemenizi öneririm. Adam adlı filmin konusu: Asosyal, Hasta ve üstün zekalı bir insanın kısaca hayatı diyebiliriz.

Chronicle: Bilim kurgu tadında muhteşem bir filmdir. 3 tane genç sivilin doğasal bir taşa deymesi sonucu doğa üstü güçleri olmakla beraber aralarından birisi insanları öldürmeye çalışmaktadır. diğer 2 arkadaşı 3.arkadaşlarını durdurmaya çalışmaktadırlar. Sinemasına gitmiştim gerçekten harika bir film kesin izleyin.

Battleship: Bilim kurgu tadında uzaylılar dünyayı ele geçirmeye çalışıyor muhteşem efekler var izlemenizi öneririm.

Filmlerin konularını kısa hali ile ben yazdım birazdan aşkın 500 günü adlı filmi izleyeceğim. izledikten sonra beğenirsem filmi (izlemeyen kişilere) öneririm.

Reaksiyon puanı
31
Adam filmine bakalım teşekkürler.
Senin önerdiğin film şimdi iniyor anca vakit bulabildim bayramdan sonra diğer filmlerde sırasıyla şöyle :)

Not Defteri - The Notebook 720p (Türkçe Dublaj)
Açlık Oyunları - The Hunger Games 720p (Türkçe Dublaj) |
Savaş Gemisi - Battleship 720p (Türkçe Dublaj
Liseli Polisler - 21 Jump Street 720p (Türkçe Dublaj)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Hepside dublaj :)

İyi seyirler umarım beğenirsin

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Hiç dikkat etmedim de Liseli Polisler iyimiş :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
a dirty carnival :) dün gece 2 de başladım izlemeye çok iyiydi.