Film Sitesi Kaynakları ?

Bu konuyu okuyanlar

erapieta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu film siteleri filmleri nerden buluyor bilgisi olan varmıdır ? Daha önce bi kaç konu buldum bununla alakalı ama pek faydalı bulmadım çünkü verilen cevaplar hep yabancı siteler üzerinden. Türkçe dublaj filmler hakkında kimse bilgi dahi vermemiş yardımcı olabilecek varmı bilgisi olan bu işi yapan veya daha önce yapmış olan ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Eskiden direkfilm.net vardı bunlar kendileri özellikle cd'den dublajlı aldıklarını yükler, yabancıları alt yazı ekibi vardı ekler ve yüklerdi. Şimdiler 1 siteden alıyor 50 siteye yüklüyor. Tamamı korsan haline geçmiş. Clickbaitler bol zaten

Ahh be Kadir abi vardı direk filmi sattı sonra site battı. Çok sağlam bir kadro vardı :/

erapieta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden direkfilm.net vardı bunlar kendileri özellikle cd'den dublajlı aldıklarını yükler, yabancıları alt yazı ekibi vardı ekler ve yüklerdi. Şimdiler 1 siteden alıyor 50 siteye yüklüyor. Tamamı korsan haline geçmiş. Clickbaitler bol zaten

Ahh be Kadir abi vardı direk filmi sattı sonra site battı. Çok sağlam bir kadro vardı :/

Tamam ama şimdikiler nasıl yapıyor. 1 Siteden alıntı dedin ama tüm filmlerde kendi sitelerin reklamları çıkıyor. Bunu yapabiliyorsa reklamsız bazı türkçe siteler olması gerek diye düşünüyorum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
1 adam 50 tane domain alıyor. Hepsine aynı kodu farklı linklerle yazıyor ve yüklüyor. İşi ticarete döküyorlar yani. Ve sürekli siteler illegal olduğu için erişime kapanır. Farklı domain ile yeniden açar.