Film scripti ve botu 30tl

Bu konuyu okuyanlar

kursatyzx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar elimde kendim satın aldığım ve satıcının izniyle sattığım bir film scripti var.Script wordpress e kurulur ve sorunsuz çalışmaktadır.

Ozellikler :
1. En Çok İzlenenler, En Çok Yorumlananlar ve En Çok Beğenilenler Sayfaları(Özel olarak açılan bu sayfalarda, sayfalamada yapılabiliyor.)2. KeremiyaFramework ile Gelişmiş Tema Paneli(KeremiyaPanel ile tek bir tıkla tamamen yönetebilme imkanı sağlıyor.)3. KeremiyaFramework ile gelen Gelişmiş SEO Seçenekleri(Birçok seo eklentisinde bulunan tüm özellikleri barındırıyor.)4. Video Önü, Video Altı, Splash ve Sağ Sol Kayan Reklam Alanları(KeremiyaPanel ile reklam alanlarını yönetebilme imkanı.)5. Tamamen Dinamik Bir WordPress Teması, Anasayfa ve Sidebar Bileşen Desteği !(Bileşenler bölümünden Anasayfa’ya istediğiniz kategori’ye ait filmleri yayınlayabilir. Sidebar’a istediğiniz bileşenleri ekleyebilirsiniz.)6. Mükemmel Tarayıcı Uyumluluğu(İnternet Explorer 7+, Google Chrome ve Firefox’da sorunsuz tema görünümü ve işlevi.)7. İstediğiniz Şekilde İsimlendirebildiğiniz Eklentisiniz Part Sistemi(*şeklinde filmleri, dizileri partlayabiliyor ve istediğiniz ismi verebiliyorsunuz.)8. Google Rich snippets ve Facebook Meta Tagları ile Zengin İçerik Sistemi(Google artık filmlerinizin ekli olduğu kategorileri dizinde gösterecek ve facebook düzgün olarak içeriğinizi alabilecek.)9. Tema Güncelleme Sistemi(Yeni versiyon veya bir güncelleme çıktığında panelinizde güncelleme uyarısı gözükecek ve anında temayı sorunsuz kullanmaya devam edebileceksiniz.)10. Film Bilgileri Paneli ile Özel Alanlar Artık Çok Daha Kolay ve Hızlı !(Afiş sistemi, Görüntü Kalitesi, Oyuncular, Yönetmen, Yapım, Seo ayarları vs. Gibi Alanlar Yazı Ekle bölümünde yerini bir kutucuk içinde alıyor.)

Resim:
e7y5ymu8.jpg

Script bu sekilde ben yanında birde bot veriyorum.

Botun resmi:
utaqyzev.jpg

Fiyat 30tl dir.
Odeme paypal ve kontor iledir.
Alıcılar profilime veya facebooktan ulaşabilir.
www.facebook.com/kursatyzc53