film ariyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BayMurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir film vardi, adini unuttum. 1970-1980 filmlerine benzeyen italyan ingilis tipli bir komedi filmiydi. Konusu: basrolde yasli bir amca vardi futbolu cok severdi ve hep izlerdi bunun bir tane de karisi vardi bir de kizi. kizi cok çirkindi maymuna benziyordu. hatta bazen evde maymun arkadaslarini cagirip parti yapiyordu. Sonra amca doktordan kotu haberi aldi 1 ay omru kalmisdi ve onun yaninda da birisi vardi doktor ona olmiyceyini soylemisti, isin asli ise boyle diyildi onlarin rontgen sonuclari karismisdi amca yasiycakti o birisi olucekti yani karismisti sonuclari. ama o bunu bilmiyordu oleceyini hickimseye soylemez ve karisi kendisinden bosansin diye kizlarla gezmeye basladi ve bunu karisinin gozu onunde yapiyordu ancak karisi bunu biliyordu(öleceyini yani) ve omrunun son gunlerini doya doya yasasin diye hic bir sey yapmiyordu. doktora yine gittiginde amcanin yanindaki adam oldu ve doktor amcaya isin aslini anlattiginda amca sevincinden kosmus kosmus ve asfalt arabasinin altinda ezilidi ve oldu ve onun tabutuda cok inceydi(o sahneye cok gulmustum) hatirlaya bildiklerim bu kadar. arkadaslar azeriyim turceyi cok iyi bilmiyorum o yuzden karmakarisik oldu yorumlarinizi bekliyorum:)

BayMurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
karisiklik icin ozur dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...