Film Önerisi Istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
film önerisi arıyorum korkudan uzak durıyım

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Yargıç Dredd, Yargıç, Muhasebeci, Justice League, Wonder Woman, Thor 3 aklıma gelenler bunlar şimdilik. Batman serisini izlemediysen ilk onu izle bence :)

Arizona igolası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Back to the future serisi güzel , izlemediysen izle . Yeşil Yol ve Forest gump da baya iyidir. Ve son olarak Truman show.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Yargıç Dredd, Yargıç, Muhasebeci, Justice League, Wonder Woman, Thor 3 aklıma gelenler bunlar şimdilik. Batman serisini izlemediysen ilk onu izle bence :)
batmani izledim. thor 3 internete düşünce hemen izlerim wonder woman izlemem justice league belki izlerim emin değilim
muhasebeci,yargıç ve yargıç dredd'e bakacagım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Back to the future serisi güzel , izlemediysen izle . Yeşil Yol ve Forest gump da baya iyidir. Ve son olarak Truman show.
bttf yi izledim. Yeşil yol duydum güzel diye ama hiç izlemedim. forest gump bakacağım. truman show bildigim kadarıyla komedi ve sunuda söyleyeyim komedi filmlerini yzmayın

Son düzenleme:

Arizona igolası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Truman Show' da komedi var ama komedi filmi değil. Yani tam olarak bi kategoriye sahip değil . Güzel bir film ama

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bununla ilgili forumda uzun uzun bir konu vardı aratıp okuyabilirsin.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Yeşil yolu izleyin kesinlikle çok güzel bir film onun dışında black, ıntouchables, patch adams,ölü ozanlar derneği,good will hunting,kör nokta,hidden figures,her çocuk özeldir, dangal,the help bunların dışında aksiyon filmleride vardı ama aklıma gelmiyor açıkcası şu anda

serkanozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar filmin adını bilmiyorum ama truman Show a benzer kurgu bir hayattı. adamın hayatını gizli kameralarla çekiyolardı akıl hastanesinde geçiyordu galiba. mesela adam güncel hayatın içinde değildi hayatı geriden yada ileriden yaşıyordu. mesela gerçekte kış iklimi yaşansada o kişi yazı yaşıyordu herşey kurgulanmıştı. lütfen yardımcı olun bana. son olarak ta adamı hacca götürüyolardı alp dağlarına götürüyolardı. ingilterede stadyumda maç yapıyordu bütün stadı onun için doldurmuşlardı. filmin sonunda da asperger sendromlu ortaya çıkıyordu. lütfen yardımcı olun.