Macbook'a SSD ve Ram Takviyesi ?

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar 2012 macbook pro kullanıyorum( i5 4gb ram 500 gb harici disk) cihazımda herhangi hiç bir sorun yok fakat kasmalar var biraz ve geç açılıyor halbuki aldığımdan beri ihtiyacım dışında çok fazla kullanmadım sadece içinde ek olarak win 10 da yüklü onuda silebilirim faydası olur mu bilmiyorum mac i seviyorum memnunum da windows bir pc ye geçmeyide düşünmüyorum normal şartlarda fakat cihaz aman geçtikçe apple ın yeni işletim sistemlerini desteklememeye başlayacak sanırım şu an son sürüm yüklü fakat gelecek dönemlerde almayabilir yeni bir mac düşündüm fakat şu an macbook fiyatları dudak uçaklatıyor :) yeni bir mac alacak durumum yok şu an için elimdeki ne ssd taksam ram yükseltsem çok fayda alırmıyım ya da sizin önerileriniz nedir cihazım temiz sorunsuz pil devir sayısı düşük tek dezavantajı zaman geçmesi bu yüzden nasıl bir çözm alabilirim cihazımı değişmeden ya da değişsem nasıl değişirim uygun bir şekilde elden çıkarma falan deseniz eskisini üzerine koyabileceğim fiyat en fazla 3000 tl. Ama önceliğim yeni cihaz almadan çözüm bulmak çünkü ödemelerim fazla bayağı o yüzden en az seviyede çözmek istiyorum :)

Son mesajlar