Fifa mı ? Pes mi ? (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fifa mı Pes mi?

• Kullanılan toplam oy
    337

codding

Asistan
herkes Fifa diyor ama o kadar uğraşmama ragmen bir türlü ısınamadım alışamadım...

Elusive

Dekan
herkes Fifa diyor ama o kadar uğraşmama ragmen bir türlü ısınamadım alışamadım...
Pesci isen cok normal. Fifada pesteki gibi alim defanstan basim gol atim yok. Oyle yap fifada saniyesinde yere sererler. Her vurdugun gol olmaz. E+s yapim adam gitsin topu alsin da yok kendin gidiceksin kendin alacaksin. Velhasil fifa "gercekci" bi oyun oldugu icin fazlasi ile sabir, dikkat ve caba gerektirir. Bu yuzden pescilere zor gelir. Bende oyleydim simdi yuzde yuz olmasa da alistim.

ProRat`

Profesör
Fifa'ya alışamadığım için Pes'den yanayım. :)

friendly

Rektör
Zamanında Pes oynarken World Class da almadığım kupa bırakmazken Fifa da en üst seviyedeki en büyük başarım sadece Lig ikinciliği ve de Şampiyonlar Ligi yarı Final. :D

Virility

Profesör
Ah ah nerde o fifa 99 lar hiç unutmuyorum s tuşuna basa basa top sektirirdik be :) günümüzde hepsi çok kötü ya yine en iyisi pes13

Bizans

Asistan
Oyunun sınırlarını zorlamak istiyorsan FIFA yok ben devamlı aynı klişe pozisyonları göreyim benim için sıkıntı olmaz diyorsan PES tabiki bu gayet basit yani...Iphone mi yoksa 3310 mu gibi olmuş bu birazda..

Enisor

Doçent
2010 tarihi itibariyle bu soruyu soranlara PES diyorum yanlış anlamayın halı saha maçı oynanan PES değil PES :) Abi soccer oynamak isteyenler için tamam da PES nedir ya :)

Tyler_Durden

Üyecik
Bana göre Fifa . Eğer kaleciyle bile rakipleri geçip her vurduğunun gol olmasını istiyorsan Pesi seçersiniz .

sithicus

Asistan
xbox one la fifa 15 deneyeceğim pes 14 olmamıştı pes 13 sıktı, bence nfs seven pes sever gt,forza seven fifa sever gibime geliyor. fifa 99dan beri fifa oynamıyorum ama fifa multiplayerda aştı bence.

stat counter