Fifa 17 kutusuz olarak nasıl alınır?

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
güvenilir olarak nerden nasıl alabilirim kutulu versiyonlar kutusuzlardan 40-50 tl fazla oluyomuş vermeye gerek yok diye düşündüm normalde hep d&r alırdım

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Ben Droyun dan aldım 120 tl ye 2 saat içinde keyi verdiler.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
G2a, Kinguin, Durmaplay ...

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Ben Droyun dan aldım 120 tl ye 2 saat içinde keyi verdiler.
orası bana pek güvenilir gelmedi nedense key de sonradan sorun olabilir kutulusu 225 tl olan fifa 17 yi senin aldığın gibi 120 tl ye satarlarken kutulusu 100 tl olan pes 17 yi 148 tl'ye satıyolar o ilginç geldi.Birde ordan aldığın oyun türkçe olabiliyormu mesela alex hunter ile ilgili kısımda türkçe altyazı varmı

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
G2play - Kinguin güvenilirdir.

Droyun'da oyun 99 tl idi. Oyun çıkınca 119 yaptılar. DH'de alan çok. Demo'da sorun yaşamasaydım büyük ihtimal ben de alırdım.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
G2play - Kinguin güvenilirdir.

Droyun'da oyun 99 tl idi. Oyun çıkınca 119 yaptılar. DH'de alan çok. Demo'da sorun yaşamasaydım büyük ihtimal ben de alırdım.

O sorunu çözmedilermi daha ?

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sorun devam ediyor. 14.9'la oyun açılıyormuş ama tam ekran olmama, oyundan atma, directx hataları, çimsiz saha... sıkıntısı devam ediyormuş.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
orası bana pek güvenilir gelmedi nedense key de sonradan sorun olabilir kutulusu 225 tl olan fifa 17 yi senin aldığın gibi 120 tl ye satarlarken kutulusu 100 tl olan pes 17 yi 148 tl'ye satıyolar o ilginç geldi.Birde ordan aldığın oyun türkçe olabiliyormu mesela alex hunter ile ilgili kısımda türkçe altyazı varmı
Dostum daha önce alışveriş yaptınmı da bu kanıya varabiliyorsun ? Ben sana diyorumki ben satın aldım ve 2 saat içinde keyimi verdiler diyorum yani güvensiz olsaydı keyimi vermezlerdi.

Oyun Türkçe zaten çakma olma sorun çıkma ihtimali yok Origin çok güvenli bir platform ordan kodu girdikten ve indirdikten sonra herşey bitmiştir. Yani nedir bu tuhaf cümleler anlamadım ? :D :D

He ben aldım sorunsuz şekilde sen genede ben 2 kat fazla para vericem diyosan buyur al....

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Ben kinguin den oyun aldım geçenlerde g2a dan da aldım herhangi bir sorun çıkmadı ama sitenin güvencesini alsanız iyi olur bir defa yanlış oyun geldi ondada para iadesi yaptım etkinleştirdiğim oyunda bende kaldı :D

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Dostum daha önce alışveriş yaptınmı da bu kanıya varabiliyorsun ? Ben sana diyorumki ben satın aldım ve 2 saat içinde keyimi verdiler diyorum yani güvensiz olsaydı keyimi vermezlerdi.

Oyun Türkçe zaten çakma olma sorun çıkma ihtimali yok Origin çok güvenli bir platform ordan kodu girdikten ve indirdikten sonra herşey bitmiştir. Yani nedir bu tuhaf cümleler anlamadım ? :D :D

He ben aldım sorunsuz şekilde sen genede ben 2 kat fazla para vericem diyosan buyur al....

sadece oyunun kendi satıcısı olan originden ucuza satabilmeleri ilginç gelmişti o nedenle kuşkulu yaklaştım bide açıkçası sonradan key patlarsa diye korktum yani yanlış anlama seni eleştirmiyorum

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
sadece oyunun kendi satıcısı olan originden ucuza satabilmeleri ilginç gelmişti o nedenle kuşkulu yaklaştım bide açıkçası sonradan key patlarsa diye korktum yani yanlış anlama seni eleştirmiyorum

Key patlarsa müşteri hizmetleri yardım eder size.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Neden patlasınki ? Ayrıca origin çok güvenilir bir site şuanda origin üzerinden ben Fifa 17 -16 -15 rahatlıkla oynuyorsam sorun yoktur demekki.

Size keyi origin vermiyor tedarikçisi farklı butür durumlar olabiliyor bazen bir ara watch dogs da oldu ancak dediğim gibi böle bir durumda kinguin ve diğerleri en kötü para iadesi yapar sitenin güvencesi alınmalı 3tl fazla ödüyorsunuz sadece çok düşük bir olasılık patlaması .