FIFA 17 Demo Açılmama - Kapanma Sorunu Çözümü

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
FIFA 17'yi çalıştırdığınızda açılışta Reus ekranında atıyorsa çözümü şudur: (AMD)

Ekran kartının eski sürümü (14.9) ile oyuna girebiliyorsunuz.

1- Sistem geri yükleme noktası oluşturunuz. (şart değil)
2- Şu anki sürücüyü kaldırınız.
3- 14.9 sürümünü kurunuz:

Sürücü ayrıntıları:
upload_2016-9-14_3-36-32.png

Güncel sürücüyle oyuna girmeyip eski sürümle oyuna girmesi enteresan. EA, bir güncelleme ile bu sorunu çözer umarım.

mE2Xa2.jpg

Sürücü eski olduğu için birtakım hatalar mevcut:

- Tam ekranda, ekranda yanıp sönme oldu bende. Oyunu pencere modunda başlatmanızı tavsiye ediyorum.
-The Journey Modu oynanmıyor. (Siyah ekranda açılıyor, sonra hata verip kapanıyor.)

Son düzenleme:

5d2052

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha ayrıntılı anlatırmısın

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Bende Kick Off a tıklayınca donuyor . Ona girse forma ekranında donuyor ...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
daha ayrıntılı anlatırmısın

Aygıt Yöneticisine girip ekran kartının sürücüsünü kaldırın.

Sonra 14.9 sürümünü kurun.

Bu sürümle kick-off modunda maç yapabilirsiniz.

Bu arada 15.x sürümlerini denedim, sonuç olumsuz. Sadece 14.9 sürümü oyunu açıyor.

Son düzenleme:

neyalansoyliyim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
hocam sistem geri yükleme yapmadan şuan direk bu driverı indirip kursam sorun mu olur?

edit: bir de hocam bu sorunu sizin gibi belirtip sistemin de win 8 ya da 8.1 olmalı yazmış bi arkadaş başka bir yerde. benim win 10 64 bit. problem teşkil etmez umarım

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
14.9 yükleme ekranında ekran kartı sürücüsü güncel diyorsa eski sürücüyü kaldırmak şart. Sistem geri yükleme noktası şart değil.

Ben de windows 10 son sürüm kullanıyorum. (MSI HD 6850, Fx 6300 işlemci, 8gb ram) 14.9 ile oyuna girdim, oynadım. Yalnız dediğim gibi tam ekran değil de pencere modunda oynamak lazım. Menülerde yanıp sönme oluyor. (maçta denemedim.) Bir de The Journey modu oynayamıyorsunuz.

Ben tekrar güncel sürüme döndüm. Eski sürümle oyuna girip güncel sürümle oyuna girilmemesi saçmalık. Gerçi EA'ya yakıştı bu durum ama belki bir güncelleme çıkarırlar.

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Ben 14.9 u kuramadım . Siyah ekran hatası alıyorum oyunda . 15.xx serisi ile .

5d2052

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok sağolun çözdüm oynayabiliyorum ne kadar arada bir atsada hiç oynayamamaktan iyidir.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oyunu tam ekranda oynayamıyoruz bu yöntemle bildiğiniz gibi.

Fakat görev çubuğu ayarlarından "masaüstü modunda iken görev çubuğunu otomatik gizle" dersek daha güzel olur.

upload_2016-9-14_22-7-45.png

upload_2016-9-14_22-9-22.png

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146

emreede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yeşil okcunun aynı sorunu bendede mazruf kardeşimin dediğini yaptım olmadı lütfen yardım.

prmselim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim PC de sorunsuz açıyor ama bütün özellikler ultra da olmasına rağmen çimler dümdüz gösteriyor. GTX850M ekran kartı ve güncel.Neden olabilir???

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
FIFA'nın demoları sorunlu olabiliyor. Çimler konusunda sorun yaşayan da var yaşamayan da.

Tam sürümde sorunlar çözülür.

baranyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de açılmama sorunu vardı 14.9 sürümü ile açıldı ama sürüm eski olduğu için diğer oyunlarda performans kaybı yaşıyorum. Umuyorum Ea bizi bu driver a mahkum etmez Fifa 17 için...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Konsolda oyuna güncelleme gelmiş.

upload_2016-9-17_16-1-7.png

Bakalım bilgisayar sürümü için de güncelleme gelecek mi...

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
EA'ya bu Amd Sürücü sorunuyla ilgili bugün öğlen e-posta göndermiştim. Az önce cevap geldi.

Güncel sürücüyle oyuna girilemediğini, ancak eski sürüm sürücüyle oyunun açıldığını; ayrıca The Journey moduna giriş yapılamadığını belirttim. Sorunun tam sürümde çözülüp çözülmeyeceğini, aynı sorunu yaşayanların oyunu satın almayacağını, ön-siparişlerini iptal edebileceğini söyledim.

Cevap şu:

"Oyunun tam sürümünde bu sorun kesinlikle çözülecek ve Yolculuk modunu oynayabileceksiniz."

Thank you for contacting Electronic Arts Customer Experience.

yes surely in our full version this issue will be resolved and you are able to play Journey mode.I really appreciate your feedback towards the game. I will make sure to forward the same to our concern department.

It is sad that we at customer experience, can only help with issues in the game itself, we cannot make changes or correct game bugs. You can however report this at the official forums, so that the moderators and Game experts can take a note of it and investigate this further.

Further, please post your query on the official forums at:

EA SPORTS FIFA Forums

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
EA'ya bu Amd Sürücü sorunuyla ilgili bugün öğlen e-posta göndermiştim. Az önce cevap geldi.

Güncel sürücüyle oyuna girilemediğini, ancak eski sürüm sürücüyle oyunun açıldığını; ayrıca The Journey moduna giriş yapılamadığını belirttim. Sorunun tam sürümde çözülüp çözülmeyeceğini, aynı sorunu yaşayanların oyunu satın almayacağını, ön-siparişlerini iptal edebileceğini söyledim.

Cevap şu:

"Oyunun tam sürümünde bu sorun kesinlikle çözülecek ve Yolculuk modunu oynayabileceksiniz."
Koskoca Ea Sportsun bir güncelleme getir be ya .

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233

Cevap şu:

Bir zahmet çözsünler okadar para veriyor millet.