Fiber Net Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Değerli Forum Kullanıcıları,

binamız yeni ve türk telekomun fiber altyapısı mevcut. Vodafone Net, Türknet bizlere hizmet veremediğini iletti.
Millenicom ben güvenemedim. Türk telekomda ise 12 Mbps hıza ayda 85 TL ücret istiyorlar bu tamamı ile fahiş bir fiyat olmakla birlikte bana lütfen yardımcı olur musunuz? Fiber alt yapısını destekleyen başka servis sağlayıcılar veyahut uygun tarife önerilerinizi bekliyorum.

not: limitsiz olsun min: 12 mbps hız olsun

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Nasıl hizmet veremiyorlar anlamıyorum. Bizim apartmanın alt katında turktelekom fiber kutusu var. Ben turknet müşterisiyim. Web sitelerinden adrese göre hız testi yaptığımda 70 mb a kadar desteklediğini ancak 35 mb vereceklerini söylediler. Bende internetimi taşıdım. sonrasında bir kaç gün içinde teklif sundular 80 tl ye 100 mb yapabilirsiniz diye. Ben tam 100 mb alamıyacağımı biliyordum ama genede başvurdum. ve şuanda 70-80 mb arası hız alıyorum. üstelik turk telekom alt yapısı. Bence siz web sitesinden kontrol ettirin tekrardan. adrese göre hız testi yaptırın.

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nasıl hizmet veremiyorlar anlamıyorum. Bizim apartmanın alt katında turktelekom fiber kutusu var. Ben turknet müşterisiyim. Web sitelerinden adrese göre hız testi yaptığımda 70 mb a kadar desteklediğini ancak 35 mb vereceklerini söylediler. Bende internetimi taşıdım. sonrasında bir kaç gün içinde teklif sundular 80 tl ye 100 mb yapabilirsiniz diye. Ben tam 100 mb alamıyacağımı biliyordum ama genede başvurdum. ve şuanda 70-80 mb arası hız alıyorum. üstelik turk telekom alt yapısı. Bence siz web sitesinden kontrol ettirin tekrardan. adrese göre hız testi yaptırın.

Merhaba,

türkneti aradım türknet dedi ki fiber bakır kablolar olduğu için alt yapınızda bizler hizmet veremiyoruz. 100 Mbps kadar ADSL/VDSL olarak hizmet veriyoruz dediler. Superonline bakacağım birazdan.

newslive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turk telekom mevcut fiber altyapısından sonra yeni çekilen yerlere sadece kendisi hizmet veriyor diyer operatorler ile paylaşmıyor diye biliyorum

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
+ akpli belediyeler superonline'nı sabote ediyor...