Fiber interneti binaya nasıl bağlatırız?

Bu konuyu okuyanlar

Dewexs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve mahalleye yeni fiber internet geldi hatta yan binanın önüne kazı çalışması yapıldı ve yere fiber online hattı çekildi. Benim internetim 6 ay sonra tahhütü bitiyor ve fibere geçmek istiyorum binaya nasıl fiber çektire bilirim? Nereye nasıl başvuru yapmam gerekiyor ?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
merhaba iyi günler
bildiğim kadarıyla bina yöneticiniz super onlineye gidiyor benim evimin önünden fiber internet geçiyor fiber in kutusunu binamıza eklemek istiyoruz diye talimatta bulunuyor diye biliyorum.belki yanlışta biliyor olabilirim başka bilen arkadaşlarında fikrini almanı önerebilirim
super onlineyi bi arayıp oradanda bilgi alabilirsin

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
taahhüt bitmeden de geçebilirsiniz tarife değiştirerek..

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve mahalleye yeni fiber internet geldi hatta yan binanın önüne kazı çalışması yapıldı ve yere fiber online hattı çekildi. Benim internetim 6 ay sonra tahhütü bitiyor ve fibere geçmek istiyorum binaya nasıl fiber çektire bilirim? Nereye nasıl başvuru yapmam gerekiyor ?

Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp telefon üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ben de aynı şekilde başvuru yaptım diğer gün gelip bağladılar.

DogukanErcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
0549 448 3536 numaram bu. bana mesaj atın adresinizde şuan fiber olup olmadığını sorgulayalım .türksat kutusu varsa direk olarak fibere geçebilirsiniz.

Son mesajlar