Fenerium`dan 6 Kasim 2002 Cuzdani !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Genero

Profesör
ReDo sen hep buralarda takıl :) olaylara farklı bir bakış açısı getirdin

kpln04

Profesör
Az once nette dolanirken denk geldim.

Fenerbahce boyle bir cuzdan cikarmis :D

Takim tutmam ama benim baya hosuma gitti. Oldukca basarili olmus.

http://magaza.fenerium.com.tr/pinfo.asp?pid=10263

kağıttan yapılma gibi duruyor ayrıca çok saçma ve çocuksu barça reali 5-0 yendikten sonra acaba böyle şeyler yaptı mı bence yapmadı zaten böyle saçmalıklar hep türkiyeden çıkar rekabeti millet karşısındakini küçük düşürmek için kullanıyor biri 6-0 diyor biri 7 kişiyle 7-0 yendik ya 11 kişi olsaydık diyor biri kanıt getir belge getir diyor lütfen yeter artık

undertheweeping

Üyecik
bence olay aradaki rekabete gonderme yapmaktan cok cebinden cikardigin cuzdanin cuzdan olarak gozukmemesine yine de guzel gozukebilmesine dayaniyor.

6 kasim 2002 de bonus olmus.

Bilimzeka

Doçent
küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla (fb=GS)
BÜYÜK takımlar aldıkları kupalarla övünürler. (GS=Uefa,Süper Kupa vs)

o 100 yıllık rekabetin içinde 7-0 da var onuda hatırla Allah muhafaza ya 11 kişi olsalarmış :) ;) ;)
7-0 yalan özet görüntülerini özelden yollasana ben bulamadım :) görüntülerini bulamassan kanıtını yolla

godofnight

Asistan
heheh asırlar geçmiş adamlar onla övünüyor. galatasaraylılar tamam kabullenemiyorsunuz yenilmeyi bari saçmalamayın :D o 6 Kasım 2002 tarihi hiç unutulmayacak bunu sizde biliyorsunuz .. :) birde pierre webo Fenerbahceye geliyormuş ve türkiyede attıgı gollerin 6sını gsye atmış anladınız :)

Madem büyük takımdınız niye yenildiniz sözde küçük olan takıma ? Her seferinde olsun bizim uefa kupamız var diyenlerde bitmedi gitti :D

SnaCk

Asistan
Ulan ne dingiller var. Biz artık rekabet olarak görmüyoruz. Biz diyoruz Drogba adam diyor 6-0 biz diyoruz Sneijder adam diyor 6-0 tamam anladık 6-0 süper sonuc o sene şampiyon bile olamamışın 6. olmussun tek başarın o skor o sene hiç bi halt yapmamıssın sadece üstünü örtmeye çalışıyosun o senenin. Ben hiç bi zman 6-0 dendiğinde UEFA kupamız var denidğini duymadım aynı kelimede bile geçmez geçemez aradaki farka bakarmısın.
Mayıs ayında biz sizin evinizde mağbedinizde kupa kaldırmışız Arenada top göstermesişiz sen hala 6-0 diyebiliyosan ben seni burda ayakta alkışlarım çıkar arık o at gözlüklerinide etrafına bak arkadaşım !!

ykaduman

Asistan
büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımlara karşı aldıkları skorlarla övünürler

godofnight

Asistan
Evet büyük takımlara fark attık gs gibi büyükmü oda belli değil. 2 transfer yaptı diye hemen feneri 5 - 0 yenecek diye bekliyorsunuz. Burda hiçbir fenerbahçeli 6 - 0 ı öyle bizim uefa kupamız var gibi her konuda demiyor..Sadece bu tarih hiÇ unutulmayacak :) hemen ağzınızı bozmayın.

ByEGT

Profesör
7-0'a asırlar geçti diyorsunuz, UEFA Kupası'na muhabbetini bir bitiremediniz diyorsunuz. Gidip 6-0'ı hatırlatan her şeyi yüceltiyorsunuz. Küçük takımlar yapmaz böyle şeyleri :)

YellowRed

Rektör
hala 10 sene önceki skorla kendini avutanlar var. siz bu kafayla devam edin. bir 10 sene daha o skor size yeter. :)

adrasa

Dekan
Durup dururken konu yine alevlendi. Herif paylaşmış daha neyi uzatıyorsunuz ? İsteyen istediğini yapar. Yeter ama.

Forumdan spor konularının açılması ya da yorum yapılma olayı kapatılmalı. Gereksiz bi ton tartışma, bi o kadar da üye ban yiyor. Çoğu arkadaşımız banlandı. Ya da oyuncu takımını kaydedecek başka takımların konusuna giremeyecek. Bu olay anca bu şekilde durur. Her konuda bir tartışma.

YellowRed

Rektör
Özentiler ? 12.12.12 diceksin ama o bu sezonun başında çıktı.Konu açılış tarihine bakmayıp, direk yorum yapmanın zararları. Durup dururken konu yine alevlendi. Herif paylaşmış daha neyi uzatıyorsunuz ? İsteyen istediğini yapar. Yeter ama.
konunun açılış tarihi: 29-12-2012

Konu açılış tarihine bakmayıp, direk yorum yapmanın zararları.

ozkan003

Asistan
tarih 6-0'ı yazarken 7-0'da yazar asırlar geçsede.

ezik olmanın mutluluğunu içinizdeki ...... ile yaşayın. gerçekleri tarih, Tarihi de GalataSaray yazar.

ck-xe

Dekan
Bunu gerçekten alıp cebinde taşıyan, içine parasını ve kartlarını koyan var mı?

stat counter