Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Fenerbahçe de Seçimli Olağan Genel Kurul'unda yeni başkan Ali Koç seçildi. Bu sonuçla Aziz Yıldırım'ın 20 yıllık başkanlık dönemi sona ermiş oldu. Kongrede kullanılan 20 bin 736 geçerli oydan Ali Koç 16 bin 92 oy alırken Aziz Yıldırım 4 bin 644 oy aldı. Ali koç

1528044773222.png

TOPLAM GEÇERLİ OY: 20 bin 736
Ali Koç: 16 bin 92
Aziz Yıldırım: 4 bin 644

ASpor Canlı Yayın

ALİ KOÇ TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Fenerbahçe Kongresi'nde oy sayımları yapıldı ve oyların bulunduğu çuvallar Divan Kurulu Başkanlığı'na teslim edildi. Ali Koç, hemen hemen bütün sandıklarda Aziz Yıldırım'a karşı büyük üstünlük kurdu. Net oy sayımı yapılmamasına karşın Ali Koç, oyların yüzde 70-75'ini aldı. Her sandıkta hem Aziz Yıldırım'ın hem de Ali Koç'un müşahitlerinin görev yapmasıyla birlikte oy sayımları hızlı şekilde tamamlandı. Ali Koç'un müşahitleri, her sandık sonrasında tribünlere ve Ali Koç'a sonuçları aktardı. Ali Koç, tebrikleri kabul etti.

VEFA KÜÇÜK GÖREVİNDEN AYRILDI

Fenerbahçe Kulübü, Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Vefa Küçük'ün görevinden ayrıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Sarı lacivertli kulübün KAP'a yaptığı bildirimin tamamı şu şekilde: "Şirketimiz Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Sayın Ahmet Vefa Küçük bu görevi 6 yıldır sürdürmekle Sermaye Piyasası Kurulu, Kurumsal Yönetim İlkeleri, Md 4.3.6 g fıkrası çerçevesinde 'Bağımsız Üye' olma kriterini 2018 Haziran itibarıyla sağlamadığından aynı düzenlemenin 4.3.8 Maddesi gereği olarak görevinden ayrılmıştır.

Kaynak:Sabah