Fenerbahçe'deki 2 ayrılık resmileşti

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Fenerbahçe'deki 2 ayrılık resmileşti

fenerbahcedeki_2_ayrilik_resmilesti13504795500_h941405.jpg

Fenerbahçe Yönetimi'ndeki görev dağılımı genel kuruldan aylar sonra resmiyet kazandı.

KAP'a bildirilen yazı ve görev dağılımında dikkat çeken en önemli nokta, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'nun yönetim kurulunda yer almamasıydı. Mosturoğlu ve Ekşioğlu ile sarı-lacivertli kulüp arasındaki ayrılık da böylece resmileşti.

İki ismin futbolda şike davasının ardından Başkan Aziz Yıldırım ile aralarının iyi olmadığı iddia ediliyordu.

Yönetim Kurulu Başkanı:
Aziz YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı:
Abdullah KİĞILI

Yönetim Kurulu Üyeleri:
Talat YILMAZ, Alaeddin YILDIRIM, Mithat YENİGÜN, Nihat ÖZBAĞI, Ömer TEMELLİ (Bağımsız Üye), A.Vefa KÜÇÜK (Bağımsız Üye), Cengiz SOLAKOĞLU

Yönetim Kurulu'nun kararlarının icrası ile yükümlü İcra Kurulu üyeleri :
Abdullah KİĞILI, Talat YILMAZ, Alaeddin YILDIRIM, Ömer TEMELLİ

Kurumsal Yönetim Komitesi Üyeleri:
Cengiz SOLAKOĞLU, Mithat YENİGÜN, Nihat ÖZBAĞI

Denetimden Sorumlu Komite Üyeleri :
A.Vefa KÜÇÜK, Cengiz SOLAKOĞLU

Kaynak

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Yönetimden ayrıdılar. Kulüpte ki diğer görevleri devam ediyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
dikkatimi çeken şey şu, şike davasında yargılanan kulüp yönetiminden üç kişiden ikisi uzaklaştırılmış oldu... da,
kaldı bir kişi...

eğer bir iyilik yapıp o malum zat da kendini uzaklaştırırsa büyük bir iyilik yapmış olacak.

keşke yargıtay davayı karara bağlamadan evvel ayrılabilse, güzel olacak. eğer onarsa bu durumda başkanığı zaten otomatik olarak düşmüş olacak. iş oraya varmadan bırakması en büyük dileğim, ama pek de zannetmiyorum.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Bırakın bu malum kişiydi, zattı laflarını, köstek değil, destek olun.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
f.bahce de bahar ayında yapılması gereken temizlik sonbaharda başladı.darısı aziz yıldırımın başına:D

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Fenerbahçe Futbol AŞ, düzenlenen olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası KAP'a yaptığı açıklama ile 'Fenerbahçe Futbol AŞ Yönetim Kurulu' görev dağılımını duyurmuştur.

Söz konusu Fenerbahçe olunca, basın, içeriğin hatalı olduğunu bilmesine karşın 'herzamanki spekülatif ve olabildiğince negatif bakış açısıyla' konuyu yine 'son dakika haberciliğine' taşımıştır.

Bu bağlamda; KAP'a yapılan açıklamadaki yönetim kurulu üyeleri, 'Fenerbahçe Futbol AŞ yöneticileri ve onların görev dağılımlarıdır.'

Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu 15 asil 7 yedek üyeden; Fenerbahçe Futbol AŞ ise 2'si bağımsız olmak üzere 9 üyeden oluşmaktadır. Bağımsız üyelerimiz, Sayın Vefa Küçük ve Cengiz Solakoğlu'dur.

Fenerbahçe Futbol AŞ ve Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerinin farklılık göstermesi, herhangi bir 'yol ayrılığı' olarak yansıtılmamalıdır.

Saygılarımızla,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Kaynak