Fenerbahçe'de Volkan Şen, Advocaat'tan özür diledi

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Karabük maçında oyuna girdikten 10 dakika sonra kenara alınmasına sinirlenen Volkan, dünkü idmanda hocasından af diledi.

Kardemir Karabük deplasmanında 68’de oyuna girip, 78’de kenara alınan Volkan Şen dün teknik direktör Dick Advocaat’la özel bir görüşme gerçekleştirdi. İzin gününde maç görüntülerini tekrar tekrar izleyen ve verdiği tepki için pişman olan milli futbolcu, hocasından özür diledi.

Olayı yanlış anladığı için fazla reaksiyon gösterdiğini itiraf eden Volkan, “Sezon başından beri şanssızlıklar yaşadım. Kaçırdığım gollerden dolayı bazı günler kendimi suçladım. Bir de üzerine yaşadığım sakatlıklar eklenince moralim ve konsantrasyonum bozuldu.

Karabük'te maçın tansiyonundan dolayı da gerginliğim vardı. 10 dakika içinde başarısız olduğum için oyundan alındığımı düşündüm ve böyle bir tepki verdim. Ancak sonradan anladım ki durum böyle değil. Bu yüzden sizden özür dilerim”
ifadelerini kullandı.

b659d7e250fefed8588a5f157fb63a6a_ozur-dilerim-2790443jpeg.jpeg

ADVOCAAT: YİNE OLSA YİNE YAPARIM

Oyuncusunun bu davranışından çok etkilenen Advocaat da bu olayda herhangi bir art niyet olmadığının altını çizdi.

Amacının sadece büyük bir sakatlığın önüne geçmek olduğunu belirten Hollandalı, şu sözlerle Volkan’ın özrünü kabul etti:

“Ben her futbolcumu saha içinde dikkatli gözlerle izlerim. Maçtan önceki antrenmanlarda dizinde ağrıların olduğu konusunda şikayetin vardı. Senin de sektiğini görünce daha fazla beklemek istemedim.

Eğer o anda müdahale etmeseydim seni de riske atmış olurdum. Hemen bir karar vermek zorundaydım. Ne kadar kızsan da aynı durum bir daha yaşansa yine aynı kararı verirdim.”