Fenerbahçe'de deprem!Alex kadro dışı

Bu konuyu okuyanlar

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alex çıksın Kuyt gibi oynasın isterse dünyada kırılmadık rekor bırakmasın. Ne Aykut ne Alex kalıcı.. Alex sezon başından beri 40mt verimli koşu yapmış, Kuyt 1000mt.. Sonuç Alex 1 asist Kuyt 5 gol..

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aslında şimdi Alex de bu durumdan şikayetçi gibi :S attığı twetler aykut hocaya göndermeleri filan rastlantı mı acaba o_O

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar özellikle fenerli arkadaşlar bir şey duydum doğru mu ? :D :D Alexin neden kıskanç dediği ortaya çıktı sanırım :S

Alex 4 gol daha atarsa Aykut Kocaman'ın FB adına en çok lig golü atan oyuncu rekorunu egale edecek

Alex'in neden oynamadığı belli oldu. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Verdigin ornege bak. Kuyt 5 gol, Alex 1. Arkadasim sen fener dusmani misin yoksa 1000mt maraton sempatizani. Alex hicbir zaman kosmadi. Attigi goller kirdigi rekorlar belli. Neyse zaman her seyi gosterecek. Aykut rovans macinda Alex i oynatacak. Fener elenirse iste Alex suclu, elerse Aykut kahraman. Boyle ucuz hesaplar ile sadece fenere zarar veriyor. Ayrica bu dunyada hicbir sey kalici degil. Bunun Alex ile Aykut ile ya da fener ile alakasi yok. Her sey yitip gidecek lakin herkes yaptiklariyla anilacak.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar olay farklı.
Aykut Fenerbahçenin en fazla gol atan oyuncusuydu.
Alex bir kaç gol daha atarsa onu geçecek.
Aykutun terbiyesizliğinden başka bir şey değil olay.
Olay bu.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar olay farklı.
Aykut Fenerbahçenin en fazla gol atan oyuncusuydu.
Alex bir kaç gol daha atarsa onu geçecek.
Aykutun terbiyesizliğinden başka bir şey değil olay.
Olay bu.
hocam bu biraz fazla sığ bir yaklaşım olmadı mı? aykut kocamanın hayranı değilim ama bu kadar küçük hesaplar peşinde koşacağını sanmıyorum.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Alexı medya abarttı zaten adamın beles gol den baska yaptıgı bırsey yok ne zaman kac kere kosmus ta oyle gol atmıs

ilkercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Futbol tarihinde ilk defa görünen şeyler de yaşandı bu akşam. Umarım büyümeden kapanır bi şekilde. KAYNAK

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
hocam bu biraz fazla sığ bir yaklaşım olmadı mı? aykut kocamanın hayranı değilim ama bu kadar küçük hesaplar peşinde koşacağını sanmıyorum.
Sığ yaklaşım değil, benim faraziyem de değil, maalesef acı gerçekler.
Kulislerden bana yansıyan fısıltılar.
Gerçek payı olma olasılığı yüzde altmış.
Olay sadece Alex'in durumu tweetlemesi.
Yanlış bir yaklaşım, ama sabrın da bir sınırı vardır.
Alex kadro dışı bırakılacak bir oyuncu değil.
Madem Aykut'un planları değişik bir kadroydu, transfer döneminde neden gönderilmedi?
Neden hala boşu boşuna para ödeniyor?

@NT Aramıza Jüpiter'den henüz dün katıldığın için sana bir yanıt yazamayacağım.

Son mesajlar