Fenerbahçe'de büyük buluşma

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fenerbahçe Kulübünde yönetim, sporcular ve yeni kongre üyeleri, "Hedef 1 Milyon Üye" projesi kapsamında düzenlenen tanışma toplantısında bir araya geldi.

fenerbahce-bulusma-600_5BZB4.jpg

Fenerbahçe Kulübü Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri Mithat Yenigün, Mahmut Uslu, Murat Özaydınlı, İsfendiyar Zülfikari, Önder Fırat, Tahir Sarıoğlu, Selim Kosif, genel koordinatör Tamer Yelkovan, futbol ve basketbol takımlarının teknik kadroları ve oyuncuları ile kulübün yeni üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Fenerbahçe Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi'nde mücadele edecekleri Dörtlü Final'de ellerinden gelenin en iyisini yapma sözünü verdi.

obradovic-aziz-yildirimPHRYPH.jpg

Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Obradovic, şunları kaydetti:

"Bu kulübün taraftar topluluğu, taraftar sayısı her seferinde beni şaşırtıyor. Bu kulübün inanılmaz bir taraftarı var. Bu fırsattan istifade edip başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bizi buraya getirip, Fenerbahçe'nin bir parçası yaptığı için. Önümüzde bizi bekleyen çok önemli hedefler var. Türkiye Ligi bizi bekliyor ve ondan da önemlisi Avrupa'da oynayacağımız Dörtlü Final maçları bizi bekliyor. Fenerbahçe ailesinin önünde sizlere söz veriyorum, Dörtlü Final'de elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve son saniyeye kadar mücadelemizi sürdüreceğiz."

Fenerbahçe Futbol Takımı'na da başarılar dileyen Obradovic, "Tabii ki aynı zamanda yanımda bulunan değerli meslektaşıma ve futbol takımımıza da bol şans diliyorum. Onların da önünde çok önemli kupalar ve hedefler var. Umarım her şey onlar için de güzel olur." ifadelerini kullandı.

PEREIRA: "BU KÜLÜBÜN BİR PARÇASI OLMAK BÜYÜK BİR ONUR"

Fenerbahçe Futbol Takımı Teknik Direktörü Vitor Pereira, sarı-lacivertli kulübün bir parçası olmaktan onur duyduğunu dile getirdi.

pereiraIEICNN.jpg

Portekizli teknik adam, şunları söyledi:

"Burada olmak, bu büyük ailenin, büyük kulübün bir parçası olmak benim için çok büyük bir onur. Bu kulüpte yüksek düzeyde zorunluluklarınız var ve biz bunun farkındayız. Bu kulüp sizden hep en iyisini istiyor. Hep elinizden gelenin en iyisini yapmanızı bekliyor. Coşkularla, tutkularla yaşayan bir kulüp. Gerek hocalardan gerek oyunculardan hep en iyisi bekleniyor ve biz de bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz. Hem Türkiye Kupası'nda hem ligde sonuna kadar her şeyi yapacağız."

volkan-demirelFFMQLL.jpg

Sarı-lacivertli takımın kalecisi Volkan Demirel ise Fenerbahçe'nin yeni üyeleriyle her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade ederek, "Basketbol takımımızı tebrik diyorum. Dörtlü Final'de şampiyon olacaklarına eminim. İnşallah o kupayı İstanbul'a getirecekler. Bize gelince ben 'şampiyon olacağız' diyorum. Hepimiz buna inanalım." diye konuştu.

NTV Spor

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Obradoviç gibi bir dahi kolay bulunmaz. Aziz Yıldırım'ın bugüne kadar yapabildiği en iyi işlerden biri onu kulübe kazandırmış olmasıdır.