Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe-Feyenoord maçının 63. dakikasında oyundan alınan yeni transfer Barış Alıcı'ya tribünlerden büyük destek geldi

5b5437f466a97cdd5808332a

Fenerbahçe'de Feyenoord maçının 63. dakikasında oyundan alınan 21 yaşındaki yeni transfer Barış Alıcı'ya tribünler büyük destek verdi.
Sarı-lacivertlilerin Altınordu'dan transfer ettiği genç yıldız Barış Alıcı'ya Feyenoord maçında oyundan alınırken tribünlerden destek geldi.
21 yaşındaki futbolcu maçta gösterdiği etkili performansla taraftar ve teknik heyeti mest ederken, 63. dakikada yerini Nabil Dirar'a bıraktı.
Barış Alıcı oyundan çıkarken tribünlerden büyük destek aldı.

Kaynak: Posta

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Penaltısı penaltı değil :D O pozisyonda topu öne nasıl aldı anlayamadık bile :) Kanadını çok etkili kullandım ama fit durumda değil oyundan çok çabuk düştü. Üzerinde durulması gereken adam Eljif bence. İlk golün sahibi uzun ve çok isabetli bir pasla oyunu açtı ve pozisyon takibiyle golünü de attı. Çok hırslı ve dinamikti. Forvet alındığında orta sahanın 3lüsü nasıl şekillenecek merak ediyorum. Topal'ın savunmada kritik önemi var. Josef tam bir joker. Giuliano'nun Alex'in yerini dolduracağını falan dillendirdiler ama ben izlediğim periyotta yetersiz bir oyuncu görüyorum o açıdan. Ekici sakat komple oynamaz daha. Ozan, Salih, Oğuz Kagan gibi isimler orta alanda alternatif olarak kalabilir şuan için.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Penaltısı penaltı değil :D O pozisyonda topu öne nasıl aldı anlayamadık bile :) Kanadını çok etkili kullandım ama fit durumda değil oyundan çok çabuk düştü. Üzerinde durulması gereken adam Eljif bence. İlk golün sahibi uzun ve çok isabetli bir pasla oyunu açtı ve pozisyon takibiyle golünü de attı. Çok hırslı ve dinamikti. Forvet alındığında orta sahanın 3lüsü nasıl şekillenecek merak ediyorum. Topal'ın savunmada kritik önemi var. Josef tam bir joker. Giuliano'nun Alex'in yerini dolduracağını falan dillendirdiler ama ben izlediğim periyotta yetersiz bir oyuncu görüyorum o açıdan. Ekici sakat komple oynamaz daha. Ozan, Salih, Oğuz Kagan gibi isimler orta alanda alternatif olarak kalabilir şuan için.
Giuliano'ya 10 Numaralı formanın verilmesi bile saçma bence.

keepsake

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Kendini gelistirmesi gerekir bu oyuncularin. Forma sansi bulamadikcs formdan dusup kendilerine bakmiyorlar.

Umarim yatmazlar...