Fenerbahçe, Valbuena ile anlaştı

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Lyon Kulübü Başkanı Jean-Michel Aulas, Fenerbahçe'nin Valbuena ile anlaşmaya vardığını söyledi. Aulas, ''Fenerbahçe'nin teklifi onu cezbetti.'' dedi.

Geçen hafta Fransız basınında Fenerbahçe'nin bir süredir gündeminde olan yıldız futbolcu Valbuena ile anlaşmaya vardığı haberleri yer almıştı.

b.jpeg

Bu haberlerin ardından Lyon Kulübü Başkanı Aulas, Valbuena'nın ayrılacağının sinyallerini verirken, "Fenerbahçe'nin önerdiği sözleşme, Lyon'un Valbuena'ya öneremeyeceği bir sözleşme. Fenerbahçe'nin teklifi onu cezbetti." açıklamasını yaptı.

Dış basında yer alan haberlerde, Valbuena'nın yüksek maaşının başkan Aulas'ı zorladığı, Aulas'ın tek amacının Valbuena'nın maaşını düşürmek olduğu iddia edilmiş, Türkiye'den ise Fenerbahçe'nin onu istediği ve tarafların her konuda anlaştığı kaydedilmişti.

FENERBAHÇE'Yİ TAKİBE ALDI

Öte yandan 34 yaşındaki futbolcu kişisel Instagram hesabından Fenerbahçe'nin resmi hesabı ile Moussa Sow'un hesabını takibe aldı.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
% 90 oldu ama ben yine de KAP ( Kamuyu Aydınlatma Platformu ) ' a açıklama gelmeden inanmam, içim rahat etmez.İnşallah gelir de dikine giden, çalım atabilen, kaleciye dönmeyen ve sadece golü düşünen bir adam izleriz en azından.

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Uzun yıllardır görmek istediğim bir oyuncuydu. Yaşına aldanmamak lazım Türkiye'de uyum sağlarsa mutlaka iyi iş yapacaktır

Reaksiyon puanı
626
Bu adamı çok eleştiriyorlar , boyu ile ,yaşı ile fakat ben katılmıyorum. Boy ile olsaydı bu iş , Emre Belözoğlu da iş yapamazdı. Valbuena gelirse epey katkısı olacaktır.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
herkes kötülüyor fakat bence güzel oyun kurucu.Yaşı 32 lakin emrede bizde 34 üne kadar oynadı ve hala oynuyor.Bu adamında boyu kısa 2 sene garanti oynar bence güzel transfer