Fenerbahçe TV'de Van Der Wiel'e Şok Sözler: Kafayı Yemiş!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Hakan Göçmez

Editör
Editor
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
344
Puanları
18
Konum
Balıkesir


Fenerbahçe Kulübü'nün resmi televizyon kanalı olan Fenerbahçe TV’de farklı programlar ile gündemdeki olaylar ekrana getiriliyor.

Spor dünyasına yönelik hazırlanan programda Fenerbahçe başta olmak üzere farklı konular ele alınırken özellikle geçtiğimiz gün yayınlanan bölümde Van Der Wiel için söylenen sözler oldukça tepki çekti.

Alaattin Metin’den İlginç Sözler!

Programda yer alan gazeteci Alaattin Metin, özellikle sezon öncesinde transfer edilen Van Der Wiel için oldukça tartışılacak açıklamalar yaptı. Aziz Yıldırım ile olan yakınlığı ile bilinen ve bu bakımdan Aziz Yıldırım ile farklı görüşleri nedeniyle ters düşen Wiel’i ağır bir şekilde eleştiren Alaattin Metin, Van Der wiel'in önemli transfer olmasına karşın oyuncunun yaşadığı sorunlar nedeniyle Fenerbahçe'de istenen sonucun alınamadığını belirtti.

O Kafayı Yemiş!

Futbolcu olarak Van Der Wiel’in çok önemli birisi olmasına rağmen oyuncunun kafayı yediğini söyleyen Alaattin Metin, bu sözleriyle stüdyoda uzun bir sessizlik olmasına neden oldu. Fenerbahçe'nin resmi kanalında yaşanan bu diyalogların Fenerbahçe yönetimi ve özellikle Başkan Aziz Yıldırım tarafından nasıl değerlendirileceği merak edilirken konuşma sosyal medyada da oldukça tepki çekmiş durumda.

Özellikle Fenerbahçe TV'de bu şekilde kendisini sözler sarf eden Alaattin Metin için Van Der Wel’in nasıl bir açıklama yapacağı da oldukça merak ediliyor.
 

Entürkteynment

Doçent
Katılım
10 Kas 2015
Mesajlar
538
Puanları
43
Konum
Tian Shan
Bence iyi demiş. Böyle durumlar için fifa klüplerinde menfaatini kollamalı. Adam çalışmıyor,yatıyor ve para alıyor. Her futbolcu öyle yapsın o zaman.
 
Üst
stat counter