Fenerbahçe Türkiye Kupasını Aldığında Kim Kaç Yaşındaydı ?

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Fenerbahçe Türkiye Kupasını Aldığında Kim Kaç Yaşındaydı ?

b-295744-kim_kaç_yasındayken.jpg

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ne bu şimdi? Kendinimi tatmin ediyosun yıllar önce yapılmış bir geyikle!..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
yeniler de bilsindiye :)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Fair Play istiyorsan bu konuyu kaldırarak başlayabilirsin...

Maqmar

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ahahahaha :D portakalda vitamindim bende :D

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeniler de bilsindiye :)
yeniler bu isimlerin çoğunu bilmez sende dahil rahat ol...sen nerenin eziğisin rengini belli et bakalım...işinize gelince şikeyle maç kazanıyor dersiniz işinize gelmeyince şu yıllardır alamadığı kupayla kendinizi okşarsınız.:D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=155903]1907[/MENTION] kardeşimbenim de burda o kapaklarımı seviyor bende onu seviyorum :)

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

[MENTION=165154]moon5[/MENTION] sen nerenin markasısın peki siz neden okşanmak icin yılardır koşturuyorsunuz bu kupanın peşinden

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
gs en son Fenerbahçe'yi kadıköyde yendiğinde kim kaç yaşındaydı? Bu konuda da aydınlatırmısın bizi :D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yaw kardeşim ne yapıyorsan yap karışmak haddime değil bildiğini oku :)

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@1907 kardeşimbenim de burda o kapaklarımı seviyor bende onu seviyorum :)

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

@moon5 sen nerenin markasısın peki siz neden okşanmak icin yılardır koşturuyorsunuz bu kupanın peşinden
o kupanın peşinden herkes koşturuyor amelemisin nesin,benim laflarımı bana satmaya kalkıyon yaw bu okullar acılmadımı hala... :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=165154]moon5[/MENTION] sinirlenme dostum ne yapayım ki kapağım oturmuş da böyle sen sinirleniyorsun tamam kızma sakin ol al tüm kupalar sizin olsun

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bizim başarısızlığımızla öne çıkmayı mı planlıyorsunuz ? :) Kendi başarısını, kendi başarısızlığını bilen taraftarlarla karşılaşmayı hep istemişimdir.

Başarısız olduğumuz için rengimiz değişmez, amblemimiz çizilmez, formamız çıkmaz. Kendi başarımıza sevinir kendi başarısızlığımıza ağlarız.

Biz FENERBAHÇE'liyiz :)

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@moon5 sinirlenme dostum ne yapayım ki kapağım oturmuş da böyle sen sinirleniyorsun tamam kızma sakin ol al tüm kupalar sizin olsun
belliki çok düşünmüşssün bugun ne yapayım edeyimde Fenerbahçeye bir çamur atayım şöyle ortalığı bir karıştırayım daha kaynağı bile olmayan mahalle sitesinin yaptığı fotoğrafla geliyorsun kendini okşuyorsun burda...ha dikkat et bu arada kapak bir yeremi oturmuş yoksa senmi kapağa oturursun orası bilemiyecem.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=17734]MirAge42[/MENTION] Başarısız olduğumuz için rengimiz değişmez, amblemimiz çizilmez, formamız çıkmaz. Kendi başarımıza sevinir kendi başarısızlığımıza ağlarız.

Biz FENERBAHÇE'liyiz

ha işte benim demek istediğim bu taraftar böyle olmalı moon5 gibi değil

---------- Post added at 16:19 ---------- Previous post was at 16:13 ----------

[MENTION=165154]moon5[/MENTION] biz galatasaraylılar gerceklerimiz kabul ediyoruz peki siz neden kabul etmiyorsunuz birinin yaptığı internet uplaod sitelerin den paylaştığı bir anonim resimin kaynağımı olur

komik oluyorsun okşamaya cok takdın sen herhalde senin gecmişde bir sorunun olmuş ki okşamayı takmışsın kafaya

artı bura SDN cümlerlerimize dikkat edelim konu actım cünkü yorum yazabilmeniz icin ne kadar yorum okadar sdn de vakit gecirme hit artırma yok öyle sadece gelib sdn bakıp cıkmak birazda konu ve yorum da lazım sinirlerinizi bozuyorsam bir yandan iyi desarj olursunuz burada tribünlerde sinirlenmesiniz küfür olmaz kavga olmaz gerci fenerlisiniz ne zaman ne olcağını kimse bilemez :)

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

fenerbahçe taraftarı dünyanın en argo kelimelerini sarf eden tarftardır ortam mekan fark etmez onlar icin bayan cocuk dinlemezler cünkü onların duruşu bu kimse değiştiremez onları galatasaray taraftarlarını durşundan bişey kapmamışlar :)

[MENTION=155903]1907[/MENTION] Sencekil arada dostum beğeni yapma bunlar sonra senide haksız cıkarır :):)

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avatar fotoğrafın herşeyi anlatıyor çok bile söyledim sana,dengim deyilsin bu arada dostun hiç değilim.alıntı yapıp beni kendine bulaştırma! :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
senin yaşın başın dengin ne sen benim elime su dökemezsin cocuklar işim yok yazma sende kardeşim konuya sana yaz diyen mi var bak diğerlerinden örnek al onlarında eleştirileri var ama adam gibi eleştirileri var senin gibi cocuk ruhuyla değil yap eleştirini ama tozunu kacırma

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
[MENTION=136676]IThelp[/MENTION]

"fenerbahçe taraftarı dünyanın en argo kelimelerini sarf eden tarftardır ortam mekan fark etmez onlar icin bayan cocuk dinlemezler cünkü onların duruşu bu kimse değiştiremez onları galatasaray taraftarlarını durşundan bişey kapmamışlar :)"

Şu yazdığın ile ilgili şuraya bir kaç tane video koyardım, ama koymuyorum.Bazı şeyleri çok abartıyosunuz ama kabullenme gibi bir özelliğiniz yok.Biz forumda tartışma olmasın kimse kırılmasın diye uğraşıyoruz ama ne çare, foruma yapılacak bir şey kalmadı artık, atı alan üskadar'ı geçti.Her defasında söylüyorum en büyük üyeliklerin açılmasıydı, şimdi de bu üyeliklerin açılmasını resmiyete dökeceğim.Böyle devam etmeyin lütfen, iyi forumlar.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=89324]adrasa[/MENTION] biz kötü bişey yapmadık sataşmadık dünki yalan haberle ilgili uefanın yaptığı acıklamayı koyduk ve başlayan fenerbahçeli taraftarları idi biz kötü bişey yapmadık onlar başlayınca bizde kapak yapmaya başladık ama onlar biraz tozunu kelimelerle artıdı biz halen o saygınlığımız gösterdik el uzatık fair play adına ama adam rişvetle şartla la el uzatırım dedi ne diyebilirim ki

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Geçen konuda benle derdi olanların artizlik yaparak bu adama destek olması ilginçti.Şimdi o artizler ne düşünüyor merak ediyorum.......

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Peki siz suçsuzsunuz her şeyin suçlusu biziz, ama yeter ki susun artık.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Hay ben artık bu forumun Fenerbahçe - Galatasaray sinir muhabbetinin...

Aynı kişiler kendi takımları hakkında güzel bir yazı gördüklerinde iyi hoş oluyor aksini gördüklerinde bu ne şimdi mi olmaktadır. Aynı durum Galatasaraylılar için de geçerli. Her takımın geçen zaman içerisinde çok olumsuz durumlar sergiledikleri ve bu tür olayların alay konusu olduğu gerçeğiyle bırakıyorum sizleri.

Bu muhabbetler yıllarca bitmeyecek onun için girmeyin konuya bakmayın umrunuzda olmasın karşılıklı atışmanın ne manası var o mantığı göremedim. Tamam ara sıra yorumlarsınız fakat sizin aleyhinize olan konularda tarafsız olamadığınız durumu da görün. Eğer bir gerçek varsa orta da doğru sanılanlar yani düşünceler çoktur bu da sizin yorumladığınız doğruları göstermektedir.

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hiç anlamıyorum. Ne gerek var bir hiç uğruna birbirinize kötü konuşmaya.. Futbolu oynarsın takip edersin yorumlarsın ama birbirinizden üstün olarak değil, anlaşarak yorumlarsın.. [MENTION=62707]Neutral[/MENTION] arkadaşıma katılıyorum.. Dünyadaki herşey bitti futbol kaldı zaten

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Fenerin alamadığı kupaları boşverde size 2-0 nasıl çaktılar onu söyle :D

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok yararlı bir paylaşım olmuş hiçbir yerde aldığı tarihi bulamadım da,sanırım daha yazı bulunmadığı için zabıtlara geçmemiş