Fenerbahçe, Mehmet Ekici'yle imzayı attı

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Trabzonspor Başkanı Usta’yla görüşen Mehmet Ekici "Fenerahçe’yle sezon sonu için kontrat yaptım" dedi.

Arap saçına dönen Mehmet Ekici transferinde nihayet somut adımlar atıldı. Yaklaşık bir ay önce Fenerbahçe’yle anlaşsa da Trabzonspor’un kendisini Beşiktaş’a satmak istemesi yüzünden eli kolu bağlanan başarılı orta saha, inadından vazgeçmedi ve sarı-lacivertlilere imzayı attı.

"HABERİNİZ OLSUN FENERBAHÇE İLE SÖZLEŞME YAPTIM"

Kadro dışı bırakılan oyuncu, bordo-mavililerin başkanı Muharrem Usta ile yaptığı görüşmede “Başkanım haberiniz olsun ben sezon sonu için F.Bahçe ile sözleşme yaptım. Gelecek yıldan itibaren sarı-lacivertli formayı giyeceğim” ifadelerini kullandı.

Usta “Hayırlı olsun” demekle yetinirken, kadro dışı bıraktığı tecrübeli futbolcuyu sezon sonuna kadar affetmeyi düşünmüyor.

Kaynak : Fenerbahçe, Mehmet Ekici'yle imzayı attı

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Mehmet Ekici neden Fenerbahçe'ye gittiğini açıkladı

Fenerbahçe’ye transferi sezon sonuna kalan Mehmet Ekici, transferi hakkında çok flaş açıklamalar yaptı.

upload_2017-2-1_9-23-10.png

Fenerbahçe’ye transferi sezon sonuna kalan Mehmet Ekici, bu süreçte yaşadıkları nedeniyle yakın çevresine dert yanarak flaş açıklamalarda bulundu.

"ÇEVRESİNE DERT YANDI"

Yıldız futbolcunun, ilk olarak Galatasaray ve Beşiktaş’ın kendisiyle ilgilendiğini söyleyerek, “Aklımda Fenerbahçe yoktu. Hatta Trabzon’da bana, ‘Orası çok karışık’ diyorlardı. Sonra Trabzonspor Yönetimi, Fenerbahçe ile görüşmemi söyledi.

Ben de konuştum ve anlaştım. Bana, ‘Fenerbahçe karışık’ diyenler sonradan, ‘Senin için burası çok daha iyi olacak’ demeye başladı. Ancak oraya gitmeyi beklerken, yönetim bu sefer, ‘Beşiktaş’a transfer oluyorsun’ dedi. Ama Fenerbahçe’ye söz vermiştim. O yüzden bunu kabul etmedim” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

"SAYGILI DAVRANMAYA ÇALIŞIYORUM"

Muharrem Usta, hafta sonunda Mehmet Ekici ile bir kez daha görüşüp, “Kararını değiştirmek istersen, hâlâ Beşiktaş’la anlaşabilirsin” diyerek ikna etmeye çalıştı. Ancak yıldız futbolcu, “Beni Fenerbahçe’ye yönlendiren sizdiniz. Ben de gidip anlaştım, söz verdim. Ben herkese saygılı davranmaya çalışıyorum, lütfen siz de anlayış gösterin” diyerek kararından geri adım atmadı.

Bu görüşme sonrası başarılı orta saha oyuncusunun sezonun ikinci yarısını Trabzonspor’da geçirmesi kesinleşti. Mehmet Ekici, sezon sonunda sözleşmesi bittikten sonra Fenerbahçe ile 4 yıllık kontrat imzalayacak.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Fenerbahçe'nin elinde patlayacak bir oyuncu daha :D