Fenerbahçe, Jose Sosa'yı transfer etmek istiyor

Jose Sosa'nın Fenerbahçe'ye gelmesini ister misiniz?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe'den transfer atağı... Sarı-lacivertli yönetim, geçen sezon Beşiktaş formasıyla şampiyonluk yaşayan Jose Sosa'nın menajeriyle görüştü. Transferin geleceğini Sosa'nın tavrı belirleyecek.

dbc326631d7f450b9a9c882126b64038.jpg

Fenerbahçe transfer harekatına erken başladı. Sarı lacivertlilerin radarında geçen sezon Beşiktaş formasıyla lig şampiyonluğu yaşayan Jose Sosa var.

Fenerbahçe yönetimi devre arasındaki transfer hedeflerinden Sosa'nın menajeriyle ilk görüşmeyi yaptı. Maddi konuların detaylandırılmadığı toplantıda Arjantinli futbolcunun Türkiye'de yeniden oynaması üzerine şartlar konuşuldu. Sosa ilk görüşmede Türkiye'ye yeniden dönmeye sıcak bakmadığını bildirdi.

Sarı lacivertliler önümüzdeki günlerde Sosa'nın son kararını bekleyecek. Deneyimli futbolcu onay verirse görüşmeler Milan Kulübü yetkilileriyle devam edecek. Fenerbahçe'nin amacı Sosa'yı kiralık olarak kadroya katabilmek.

Sosa'dan olumsuz cevap alınması halinde ise transfer rafa kalkmayacak. Sarı lacivertli yönetim orta sahayı üst düzey bir hücumcu oyuncu ile takviye edebilmek için arayışlarını sürdürüyor. Fenerbahçe'nin listesinde PSG'den Hatem Ben Arfa da bulunuyor.

Fenerbahçe'nin ilk görüşmeyi yaptığı Jose Sosa sezon başında Beşiktaş'tan ayrılarak Serie A ekiplerinden Milan'a transfer olmuştu. Arjantinli futbolcu Beşiktaş'ın şampiyonluğunda önemli pay sahibi olmuştu.

NTV Spor Özel

:: Jose Sosa'nın Fenerbahçe'ye gelmesini ister misiniz?

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ülkedeki olayları bahane edip giden bir futbolcu, geri döner mi şüpheli. Milan'a gitmeyi çok istedi ama aradığını bulamadı.

upload_2016-11-25_23-31-35.png

Son mesajlar