Fenerbahçe ilk transferini yaptı

Bu konuyu okuyanlar

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Fenerbahçe, Zorya'dan Oleksandr Karavaev ile anlaştı...
Zorya Luhansk, resmi sitesinde yaptığı açıklamada orta saha oyuncusu Oleksandr Karavaev'in Fenerbahçe'ye transfer olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe, devre arası transferine hızlı başladı. Sarı-lacivertliler, Zorya Luhansk'ın orta saha oyuncusu Oleksandr Karavaev'i transfer etti. Zorya Luhansk'ın resmi sitesinden yapılan açıklamada, Oleksandr Karavaev'in Fenerbahçe'ye transfer olduğu ifade edildi.

Bonservisi Shakhtar Donetsk'te olan 24 yaşındaki futbolcu, kiralık olarak Zorya forması giyiyor. UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile aynı grupta yer alan Zorya'da Karavaev, sarı-lacivertli ekibe karşı 2 maçta da 90 dakika forma giydi.

Zorya'nın resmi sitesinden yapılan açıklama

791

Kaynak:Fotomaç
--- Gönderi Güncellendi ---
Bonservisi Shakhtar'da olan Alexander Karavaev için Fenerbahçe Shakhtar'a 100 bin Euro ödeyecek. Fenerbahçe Alexander Karavaev'e ise 6 ay için 500 bin Euro ödeyecek.

Reaksiyon puanı
10,324
Ne kadar ekmek o kadar köfte demiş atalarımız. 100 bin avro bedelli bir transfer Fenerbahçeye hiç yakışmadı. Hem de hiç... Sanırım yedek aldılar ama zaten iyi bir topçu olaydı, başarılı bulunsaydı o fiyata satılmazdı, diğer kulüpler talip olurdu. Ne diyelim, yine de hayırlı olsun.

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Advoocadın isteği doğrultusunda alınmış. Fakat kiralık sanırım. Ayrıca finansal fairplay yüzünden bonservisli oyuncu almak sıkıntı yaratıyor. Ben faydalı olacagını düşünüyorum. Genç olmasıda avantaj. Dediğiniz gibi yedek de olabilir

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Oyuncu fiziksel mentaliteden çok zihinsel olarak ön planda ortaları etkin fakat bitiriciliği kötü çalışkan zinde oyuncu lens gibi kanat değil alternatif olarak alındı sanırım iş görür hocam istediyse şuan önemli olan bir oyun kurucu almak

Reaksiyon puanı
10,324
Oyuncu fiziksel mentaliteden çok zihinsel olarak ön planda ortaları etkin fakat bitiriciliği kötü çalışkan zinde oyuncu lens gibi kanat değil alternatif olarak alındı sanırım iş görür hocam istediyse şuan önemli olan bir oyun kurucu almak

Ben asıl Lens'in bonservisinin alınıp alınamayacağını merak ediyorum. Fenerbahçe'nin maddi imkanlarının üzerinde bir piyasa yaptı adam. Bu arada iyi bir oyun kurucu bu zor maddi şartlarda alınabilir mi bilemiyorum. Bir Alex gibisi artık hayalden öte imkansız gibi duruyor ama umarım yine de yükümüzü kaldırabilecek birini buluruz.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Ben asıl Lens'in bonservisinin alınıp alınamayacağını merak ediyorum. Fenerbahçe'nin maddi imkanlarının üzerinde bir piyasa yaptı adam. Bu arada iyi bir oyun kurucu bu zor maddi şartlarda alınabilir mi bilemiyorum. Bir Alex gibisi artık hayalden öte imkansız gibi duruyor ama umarım yine de yükümüzü kaldırabilecek birini buluruz.

Lens zaten güzel topçuydu önemli olan böyle topçuları bulmaktı scout ekibimiz berbat leş ötesi oldugu için artık normal gelmiyor böyle şeyler..Lens umarım gitmez her şeyden önemlisi bu.Şuan ilk olarak kanat değil orta saha lazım ne salih ne alper ne başka adam kurtarmaz bizi top çıkışlarında o potansiyel yok 2. sorun ise devre aralarında transferler zor oluyor adam bulmak zor oluyor ve haliyle daha pahalı oluyor iş artık yönetimde kalmış

ReklamKap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Transferde Advokat'a Lens hamlesinden sonra sonuna kadar güvenirim. Bir çok konuda güveniyorum gerçi, takımı şampiyon yapacak.