Fenerbahçe - Gaziantepspor Maçı ne zaman? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Maç nasıl sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Fenerbahçe - Gaziantepspor Maçı ne zaman, Hangi kanalda? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

c7w37.png

Fenerbahçe - Gaziantepspor | Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Yer:
Şükrü Saraçoğlu

Tarih: 25 Ağustos 2012 Cumartesi

Saat: 21.45

Yayın: Lig Tv

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Fenerbahçem kazanır net 3-0 belki 3-1 az daha sıkarlarsa 3-2 ama 3-3 yok canım daha neler :)

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Hiç baskı yok nede oyun kuruyoz bune ya :S topu alıoz gidioz kaleye o kadar sonra kapan. ciddi bi orta saha eksiği var.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
elle kontrol edildikten sonra atıldı fenerin golü. Derbi maç bir , bu maç iki daha 3 resmi maçta 2 hatalı gol verdiler fener lehine ..

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
G.antep ne zaman fenerı yenmıs kı hep yatar yada fb ne zaman dogru durust gol atmıs kı ?
ya elle atar yada adam yerde yatar topu dısarı atmaz gıdıp oyle gol atar fb bu yanı....

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Elle kontrol edildikten sonra? Yok daha neler...
elle müdahale olduğu çok net gözüktü , hatta reji el şüphesinden dolayı yakın çekim verdi mehmet topalı . tekrar izle istersen golü

G.antep ne zaman fenerı yenmıs kı hep yatar yada fb ne zaman dogru durust gol atmıs kı ?
ya elle atar yada adam yerde yatar topu dısarı atmaz gıdıp oyle gol atar fb bu yanı....

3 maçın ikisinde hakem hatasıyla , bir maçta ise fair play ruhunu hiçe sayarak attıkları bir gol var ortada , bakalım geri kalan maçlarda neler çıkıcak ortaya .

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
elle müdahale olduğu çok net gözüktü , hatta reji el şüphesinden dolayı yakın çekim verdi mehmet topalı . tekrar izle istersen golü

Farketmediysen kafa vurmaya çalışıyor orada zamanlaması kötü olduğundan vuramıyor sıyırıp eline çarpıyor.. Ama görmek istemiyorsanız başka tabii..

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Farketmediysen kafa vurmaya çalışıyor orada zamanlaması kötü olduğundan vuramıyor sıyırıp eline çarpıyor.. Ama görmek istemiyorsanız başka tabii..

ben şimdi sana ne kadar anlatsam da seni inandıramıycam , sen en iyisi maçtan sonra maratonu izle markus merk yorumlar o pozisyonu .

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7

top öyle ya da böyle eline çarpıyor ve avantaj sağlıyor bu da golün iptalini gerektirir

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Mehmet para vereyim de Top al :D

Mehmet'in golü komikti.. :)

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
2.gole kadar izledim maçı bir kaç şey yazıyım bari.

G.antep gidipte kaleci ile karşı karşıya 3 pozisyonu atamaz , hatta bir tanesi gol olmama ihtimali nerdeyse yokken gidip ofsayt vardır bu pozisyonda bari hiç vurmuyum ayağım yorulmasın düşüncesiyle topa bile vurmazsan senden bir cacık olmaz.Resmen şaka gibi bir takım ve bazı oyuncuların hakikaten maça tüm gücünü koymadığını rahatlıkla görebilirsiniz . Takımda ciddi sorunlar var . En azından fb ye 3 gol atabilcekken bir gol bile atamadan 3 puan kaybederek dönücekler evlerine..

Ve 66-67. dakkalar arasındaki g.anteplilerin kendilerine yapılan faul sonrası oyunu başlatışlarına bir bakın ne demek istediğimi anlıycaksınız , takımdaki hırslı oyuncular atak yapalım vakit bir saniye boşa geçmesin düşüncesiyle oynarken 2 tane zibidi ( yakın çekim yapmadıkları için oyuncuları seçemedim ) topun başında fb lilerin kendi yarı sahasında dönmesini bekledi ve ta nerden başka bir oyuncu gelip siz napıyosunuz niye bekliyorsunuz gibisinden aldı topu başlattı oyunu. Teknik direktör bugünden sonra çok şey değiştirir herhalde takımda , o özgüvene sahipse tabi Hikmet bey.

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
o anons nedir öyle ya rezillik

tamam yendiniz ama bari ilk golde taraflı yorum yapmayın bariz elle kontrol

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
o anons nedir öyle ya rezillik

tamam yendiniz ama bari ilk golde taraflı yorum yapmayın bariz elle kontrol

Tanıdığın on fenerlinin dokuzuna gidip bu pozisyonda el var dostum de , pozisyonu izlet ve vericekleri cevaplardan onda kaçının bu pozisyonda hakikaten el var kardeşim doğru diyosun dediğini bi gözünün önüne getir :) 1i geçmiycektir . Nerdeyse hiçbir fenerliye işlerine gelmiycek fakat doğru olan birşeyi kabul ettiremezsin . örnek bir @22

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Tanıdığın on fenerlinin dokuzuna gidip bu pozisyonda el var dostum de , pozisyonu izlet ve vericekleri cevaplardan onda kaçının bu pozisyonda hakikaten el var kardeşim doğru diyosun dediğini bi gözünün önüne getir :) 1i geçmiycektir . Nerdeyse hiçbir fenerliye işlerine gelmiycek fakat doğru olan birşeyi kabul ettiremezsin . örnek bir @22

aynen öyle :D sonra hıhı tabi derler işlerine gelmeyince

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
kasımpaşa maçındaki penaltıdan gram bahsetmeyenler gelmiş 3-0 lık net maçta hata arıyolar.

herkes bi kendine baksın önce..

Kemal44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gaziantep kadar dandik bi takım görmedim ben.

fb kötü oynuyor biraz iyi bi takım karşısında dağılırlar.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
3-0 yenmişiz ama ilk yarıdaki oyunu pek beğenemedim baskı kurmalılar. Tebrikler Fenerbaçem :)

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
kasımpaşa maçındaki penaltıdan gram bahsetmeyenler gelmiş 3-0 lık net maçta hata arıyolar.

geçen hafta dedinde elazığspor maçında sakatlanan oyuncuyu göre göre gol atan hangi takımdı hatırlayamadım

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23

sen zaten bu maç iyi oynadığını düşünüyorsan takımının seninle futbol konuşmamız bizim futbol bilgimize koca bi leke yaratır. :) ve sen bu pozisyona penaltı diyorsan tekrar futbol bilgine laf söyleme hakkı yaratırsın bende " http://www.ligtv.com.tr/haber/penalti-var-mi-yok-mu-14 "

Anlıycağın geliştir kendini güzel kardeşim , daha çok şey öğrenmen lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...