Fenerbahçe Belhanda'dan vazgeçti!

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Fenerbahçe Belhanda'dan vazgeçti!

Fenerbahçe, uzun zamandır gündeminde yer alan Belhanda'nın transferinden vazgeçti. Sarı-Lacivertliler, Montpellier'in sürekli değişiklik içeren talepleri nedeniyle transferden vazgeçtiğini açıkladı.

belhanda600_7CHI3.jpg

Fenerbahçe Kulübü, Fransa'nın Montpellier takımında forma giyen Younes Belhanda'nın transferinden vazgeçtiğini açıkladı.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada "Montpellier futbol takımının futbolcusu Younes Belhanda’nın transferi ile ilgili Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Şekip Mosturoğlu’nun Fransa’da yaptığı çalışmalar sonucunda hem Fransız kulübü, hem de Faslı futbolcu Belhanda’nın üzerinde anlaşılan bonservis ücreti ve futbolcunun talep ettiği transfer bedelleri hakkında sürekli değişiklik içeren talepleri üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü işbu transferden, Fenerbahçe’nin prensipleri ve menfaatleri doğrultusunda vazgeçmiştir" denildi.

Ntv Spor

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Çok önceden böyle olacağı belliydi.

Emre boşuna geri gelmedi.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
çok oynak bir başkanları var...

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hep o takımın başkanı yüzünden yoksa Belhanda gelmeye niyetliydi.Artık birdahaki sezon başında alacağız.Başkan türk ligini sevmiyor hatta açıklamada yapmıştı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
emre haberi çıktığında bu işin olmayacağı belli olmuştu zaten.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Başkanları daha ilk günden Fenerbahçe'ye de Türkiye'ye de satmam dedi sürekli.

Kendi oyuncusuna da hakaret eden garip biri. :D Saçları yakıyor zaten. :D

Reaksiyon puanı
10,324
aslında iyi de oldu olmaması, ne yani sezer ondan aşağı bir oyuncu mu?
ben galatasarayın yaptığı transferlerden sonra sadece göz boyamak amaçlı, ille de transfer olsun zihniyeti ile yapılmak istendiğini sanıyorum. eğer cidden gerekli olsaydı fenerbahçe onu mutlaka alırdı.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. / FENER [] 31.01.2013 09:03:55

altpaket.gif
Özel Durum Açıklaması (Genel)

tablo.gif

Ortaklığın Adresi:Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı, Maraton Girişi, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul
Telefon ve Faks No.:Tel: 216 542 1907 Fax: 216 542 1956
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su:Tel: 216 542 1963 Fax: 216 542 1956
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı?:Hayır
Özet Bilgi:Younes Belhanda'nın transferinden vazgeçilmiştir.

metin.gif
AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Montpellier futbol takımının oyuncusu Younes Belhanda'nın transferi ile ilgili yapılan çalışmalar sonucunda işbu transferden Fenerbahçe'nin prensipleri ve menfaatleri doğrultusunda vazgeçilmiştir.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Adama Sorarlar Transferin bitmesine 2 Gün kala ne yapmaya çalışıyorsunuz.
Beyhude göz boyama bu yaptıkları.
Galatasarayın Transferi karşısında son bi umutla Ezilmeme çabası.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunu hiç beklemiyordum fenerbahçeden ben belhandayı çok istiyordum ama:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying: çok üzgünüm:crying::crying::crying::crying::crying:

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çok gereksizdi bence, kanatlarda oynayan oyuncularımız var zaten. Ayrıca Krasic'e biraz yoğunlaşılsa çok daha iyi sonuçlar alabiliriz.

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
neymis aziz yıldırım her istedigim adamı alırım diye yalandan sozler vermicekmissin

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gelse iyi olurdu ama eski oyuncular geliyor yeter onlar. Bu arada gs karşısında hİç ezilmeyiz merak etmeyin. biz zamanında chealsea ide interide devirdik.gs 2 adam aldı diye 10 senedir yendiğimiz takımımı yenemeyeceğiz .. Transfer isteseydi fener başka iyi oyuncu alırdı sırf sadece boş olan yerlerı kapatmak için eski oyuncuları aldı. Birdahaki sezon Fenerbahçeyi izleyin kimler gelecek görün.