Fenerbahçe 3 - 0 Askö BüroLeben LinzSteg

Bu konuyu okuyanlar

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız, 2012 CEV Cup’taki son 8 rövanş maçında Avusturya’nın Askö BüroLeben Linz Steg ekibi ile karşılaştı. Sarı Melekler, Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan mücadeleden 3-0 galip ayrıldı. Fenerbahçemiz bu skorla çeyrek finale yükseldi.

Kaynak

Eda Erdem: “Beklenilen oyunu ortaya koyduk”

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın oyuncularından Eda Erden Dündar, istenilen oyunu ortaya koyduklarını belirterek,"Bugün takım oyunu oynadık. Bizden istenilen oyun buydu. Bizim için güzel bir galibiyet oldu" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Eda Erdem Dündar, "Öncelikle taraftarımıza teşekkürler. Bizi hep desteklemeye geliyorlar ve hep yanımızdalar. Bugün güzel bir maç oldu. Herkesin bizden beklediği oyunu ortaya koyduk. Antrenörümüzün verdiği direktifleri uyguladık ve 3-0’lık skorla ayrıldık. İddialı bir takımız. Hedefimiz CEV Cup şampiyonluğu. Emin adımlarla da bu hedefimize ilerliyoruz" diye konuştu.

Performansına ilişkin de bir açıklama yapan Eda, "Aslında sezon başında belimden bir sakatlık yaşadım ve çok fazla takımla çalışma şansım olmadı. Sakatlandıktan sonra belli bir süre geçmesi gerekir iyi olmanız için. Ama toparlanmaya başladım. Şu an için kendimi daha iyi hissediyorum. Gerek takımla, gerekse de bireysel antrenmanlarla eski formuma dönmeye başladım" ifadelerini kullandı.

Kaynak

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Maç sonucu rakip takım oyuncularının Kim ile fotoğraf çektirmeleri hayli enteresandı. :)
Bu takımı baz almıyorum.
O kupanın da alınmasını arzuluyorum.
Hele bir Türk takımı da Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu alırsa bu yıl, voleybol adına tadından yenmez.