Fenerbahçe 2-2 Marsilya | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 1. Maçı

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
o değil de birisi bana sow'u çıkarıp bienvenue'yü almanın mantığını açıklayabilir mi?

skor 2-0 iken forveti çıkartıp forvet almak nasıl bir zekanın ürünü? skora yatmak istiyorsan defansif bir orta saha oyuncusu alırsın. gol atmak istiyorsan başka bir oyuncuyu çıkartıp forveti ikilersin. o skorda iken forveti yer değiştirmekte nasıl bir taktik düşündün sayın Kocaman? Aklından geçenleri çok merak ediyorum.

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Maçı baştan sona Fenerli gibi izledim resmen. Ne zaman Aykut Alex'i çıkarttı Fener resmen tufan yemiş gibi dağıldı. Biz arkadaşla Topuz'u çıkarıp Stoch'u alır Topal yerine de Baroni'yi koyarsa bu maçı feci koparır diyorduk ama bir baktık adam kusursuz oynayan Alex'i değiştirdi. Ne diyelim bu Fener bu Aykut ile olmaz.

Reaksiyon puanı
31
Konuyla alakasız huzur bozucu mesajlar temizlendi.
Bu şekilde spor konularında gereksiz yere tartışma çıkaranlara da son uyarımdı bu.

@-Beneficence- müsabakaların bitiş düdüğü çalmadan konu açmayalım.
2-3 hafta sonraki maçlarında açılmasına izin vermeyin o zaman adaletinizi göreyim tarafsızsınız ya hani.

mustafa22

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fenerbahçem benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var bebim...
Seninle ağlarım seninle gülerim söyle senden başka kimim var benim....

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Guizayı bile arar olsun.Teşekkürler Aykut Kocaman.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Gol attıktan sonra geriye yaslanan takımlardan nefret ediyorum, Aykut hoca maçı batıran adamdır... Yaptığı değişiklikler rezalet, Bienvenu de futbol topuyla yeni mi tanışıyor nedir !

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Aykut ancak üç büyükler dışındaki takımları veya PTT 1. Ligi takımlarını çalıştırabilir.
Rakibinden çekinerek, hele bir gol atmışsanız kendi takımınızı arkaya yaslarsınız.
Aynen Aykutun futbolculuk dönemindeki günlerde rakiplerinin yaptığı gibi.
Yani ne kadar çağ dışı.
Ayrıca, tıkır tıkır işleyen bir çarkın bir dişlisini devre dışı bırakırsanız, o sistem bozulur.

İşte bunu, şu forumda belki de hiç profesyonel futbol oynamamış ama futbol meraklısı bir sürü kişi görüp ileti yazabiliyor, Aykut embesili göremiyor.
Ardından, belki de sürklase edeceğimiz maç yine hüsran.
Bir yerde denk gelsem, yüzüne karşı da söyleyeceğim.