Felaket Durumdayım (Babama Her Şeyi Açıklamam Gerekiyor)

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Kusura bakma uzman kardeşim ama sen biraz sabıkalısın bu konularda, özellikle "bitcoin" konun da vardı :p Başka foto koymuştun yine...

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Okulun ismi öğrencilerini hiç karşılamıyor ŞNHTY Şehit Nuh Kürşat aşık yürekler Anadolu lisesi olması gerekiyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burda bizim yapabileceğimiz bir şey yok babanı tanıyan sensin bu yaşlarda gayet normal birşey sadece biraz sert öğüt verir gibi laf atar sonra sakinleşir zaten.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Kız hakikaten böyle bi şey demez:

"Beni kıskandırmak için başka kızlarla sevgili olmaya çalışıyor (Doğru) "...

Böyle neden desin ki yani, kendisini ilgilendirmiyorsa madem, şikayete mahsus özel bir sebep yok...

Şimdi biraz sorgulayalım seni :)

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627

Böyle neden desin ki yani, kendisini ilgilendirmiyorsa madem, şikayete mahsus özel bir sebep yok...

bence pek ayrıntıya girmeyelim. :)

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
Bu arada tüm derste birine dik dik bakıp sonra da uyurken onun adını söylemen filan ne bilym küçük şeyler kitabını filan oku. :D

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640

Yanında o sevgili olalım dediğim kız da gitmiş hocam.
Yani beni tek bir kız şikayet etmiyor.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
Yani sen kız olsan biri sana öyle davransa sen de şikayet ederdin değil mi? :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555

Bu filmi ben bi yerden hatırlıyorum gibi :p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu güzel olunca biraz da gülelim istedim :) Konu dışı oldu ama aşk konusu zaten zor ve karışık bir iş...

Son düzenleme:

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Büyük ihtimalle sen farkında olmadan kızı bakışlarınla takip etmenle falan korkutmuşsun. Kızın yerinde olsam bende söylerdim günümüz dünyasında maalesef sapık dolu

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Öncelikle Kayseri'de olduğuna karar verdim. Attığın sslerde sol üstteki açık Instagram hesabına girdim ve profiline baktım. Kayseri yazıyordu. Bu da bi numara olabilir mi sanmıyorum. Ama anlattıkların biraz abartı, dikkat çekmek için yapılıyormuş gibime geldi.

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Yazılan hiçbir şeye inanmıyorum ancak yazılanların doğru olduğunu düşünürsek hiç samimiyetinin olmadığı bir kıza gel sevgili olalım dersen yapacağı ilk ve tek şeu en yakın yetkiliye şikayet etmek olacaktır.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ayrıca sen bu kızı rüyanda sayıklayacak(!), dalgınlık yapıp kaza yapacak (!) kadar sevseydin başka bir kıza, sırf onu kıskandırmak için gel sevgili ol demezdin. Sevgi senin sandığın kadar basit, laylaylom değil. Ki baban kızarsa birini sevdiğin için değil bu yaptığın saçmalığa kızacaktır. Dediğim gibi tek inandırıcı gelen Kayseri de yaşadığın. Diğerlerinin hepsi palavra.

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Ayrıca eklemek isterim sayıklama denilen şey gün içinde derslerde vs 3 5 dk lık uyuklamalarda yaşanmaz. En az 5 saatlik uyku sonucu ve vücudun biyolojik saatinde(gece vakti) oluşabilir.

Toplamda 4 uyku evresi bulunur:

1)Uyku hali
2)hafif uyku
3)derin uyku
4)REM

Sayıklama son evrede gerçekleşir ancak 3. Evredede gözükme ihtimali vardır.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
@BilgisayarUzmani en azından şu okulun fotoğrafını filan çekip atsan ortamı merak ettim neden böyle yapıyorsun diye aklıma küçük şeyler kitabı geldi. :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
@BilgisayarUzmani en azından şu okulun fotoğrafını filan çekip atsan ortamı merak ettim neden böyle yapıyorsun diye aklıma küçük şeyler kitabı geldi. :D
Kamu kurumunun özellikle içinde öğrenci veya öğretmenlerinin olduğu fotoğrafları internet üzerinde izinsiz yaymlamak suçtur, okuldan atılır :p