Fedora 15 yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Bu muhabbet Fedora 16 çıkana kadar devam edecek mi? :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Elini Ver İşte diye çakma grup kurmak lazım, NaNoWaR gibi dalga geçen müzikler yaparız :D Kafamıza boya kutusu takıp çıkarız konserlere :D
Boya kutusu olayı Buckethead'ı hatırlattı. :D

Bu muhabbet Fedora 16 çıkana kadar devam edecek mi? :D
Fedora 16 çıkınca o haberin konusundan devam edeceğiz. :D Bari konu başlığına "İçeriği alakasızdır." yazın! :D

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Boya kutusu olayı Buckethead'ı hatırlattı. :D

Fedora 16 çıkınca o haberin konusundan devam edeceğiz. :D Bari konu başlığına "İçeriği alakasızdır." yazın! :D

Vay be. Adamlar benden önce düşünüp o şekilde konser bile vermişler... Üzüldüm yahu :(

Evet @evo @finix 16 çıkana kadar buradan devam çıkınca oradan devam ... :D
Bence alakasızdır yazmayalım çünkü Fedora kullanan kişilerin böyle konuşması normal, Fedora adamı fena çarpar... :mrgreen:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Vay be. Adamlar benden önce düşünüp o şekilde konser bile vermişler... Üzüldüm yahu :(

Evet @evo @finix 16 çıkana kadar buradan devam çıkınca oradan devam ... :D
Bence alakasızdır yazmayalım çünkü Fedora kullanan kişilerin böyle konuşması normal, Fedora adamı fena çarpar... :mrgreen:
Bizde deli gömleği ile çıkalım. :D Üstünde de Fedora logosu olsun. :D

Birde Fedora adamı fena haşat eder. Konusu bile adam akıllı olmaz. Göründüğü gibi. :D

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bizde deli gömleği ile çıkalım. :D Üstünde de Fedora logosu olsun. :D

Birde Fedora adamı fena haşat eder. Konusu bile adam akıllı olmaz. Göründüğü gibi. :D

Tamam alttakinden hemen sipariş ediyorum 2 tane :mrgreen:

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Süper yav. :D Türümüz Fedora Metal! :D
Kafamıza da alttakinden geçiririz konsere çıkarken :mrgreen:

Fedora kanatlandı :D
(Dikkat ettiysen şapka Metalden yapılmış. Fedora ne demek fötr şapka, Metal Şapka-Fedora, kısaca Fedora-Metal ilişkisini kur bakalım :mrgreen:)

EK: Konu dışına çıkmamak diye buna derim. Fedora muhabbetine bak :D:D:D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kafamıza da alttakinden geçiririz konsere çıkarken :mrgreen:

Fedora kanatlandı :D
(Dikkat ettiysen şapka Metalden yapılmış. Fedora ne demek fötr şapka, Metal Şapka-Fedora, kısaca Fedora-Metal ilişkisini kur bakalım :mrgreen:)

EK: Konu dışına çıkmamak diye buna derim. Fedora muhabbetine bak :D:D:D
Metal şapka mı adamın başını ağrır. Bence zırhla çıkalım. Nasıl olsa Red Hat taraftarları olacaktır. :D

Konu dışında çıkmadık haklısın. Haha. :D

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
fedora 15'i kurmaya çalıştığım da şöyle birşey diyor sanırım ram yetersiz denilmekte acaba ram'i es geçmesini nasıl sağlayabilrim?
Fedora requires 640 MB of memory to install, but you only have 512 MB
on this machine.

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Peki. Yanlış hatırlamıyorsam Fedora'da da metin tabanlı bir kurulum aracı var. Denediniz mi?

metin tabanlı kurulum ne yazık ki yok bu sürüm de diğer sürümlerin de var mıydı bilemiyorum ama live üzerinden açılıp kuruluyor kurma daha başlamadan o hatayı vermekte :/

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Pardustan sıkıldım Fedora 15 ve pclinusOs'a geçiş yapmıştım. İkisinde de görsellik ayarı yapınca PcLinuxOs donup kalıyordu fedora açılmadı bile :D

Pardus ahı mı?? tuttu ne :D Diğer sistemlere kasıyordu ama sapa sağlam çalışıyordu bunlar hemen çöküyor canım.
smiles31.gif

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Pardustan sıkıldım Fedora 15 ve pclinusOs'a geçiş yapmıştım. İkisinde de görsellik ayarı yapınca PcLinuxOs donup kalıyordu fedora açılmadı bile :DPardus ahı mı?? tuttu ne :D Diğer sistemlere kasıyordu ama sapa sağlam çalışıyordu bunlar hemen çöküyor canım.
smiles31.gif
Mandriva/Mageia yada Arch kur. Gerisi çöp.:wink:

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Mandriva/Mageia yada Arch kur. Gerisi çöp.:wink:

mageia kurdum ve ekran kartımı tanımadı ve üstüne üstlük DVD versiyonunu indirmiştim ve harici olarak da tanıtamadım hep hata verdi :glare:. Ubuntu kurdum o başlı başına hata (su komutunda yetkilendirme hatası verdi:mad:). Arch merak etmiyor değilim kurulumu zormuş herhalde öyle yazılar okudum :blushing:

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Fedora 15 ilk çıktığında yükleyip bu güne kadar kullanan var mı? Son hali nasıl kararlığı falan.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
mageia kurdum ve ekran kartımı tanımadı ve üstüne üstlük DVD versiyonunu indirmiştim ve harici olarak da tanıtamadım hep hata verdi :glare:. Ubuntu kurdum o başlı başına hata (su komutunda yetkilendirme hatası verdi:mad:). Arch merak etmiyor değilim kurulumu zormuş herhalde öyle yazılar okudum :blushing:
ubuntunun "su" komutunda hata vermesi normal olabilir
root user'ını aktif etmemiş olabilir misin
sudo komutu ile root a geçiliyor genelde.

bi süre arch kullandım işletim sistemlerine merakınız varsa öğretici olabilir.
kurulumu çok zor değil aslında bi süre wiki de takılmak gerekiyor o kadar :)

corsa1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fedora 15 ilk çıktığında yükleyip bu güne kadar kullanan var mı? Son hali nasıl kararlığı falan.

ben kullanıyorum :) fedora 13 ile başladım desktop manager olarak kde ve xfce kullanıyorum.... karalılık derken X tenmi bahsediyorsunuz yoksa dağıtımın genel karalılığından mı?

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
gnome3 ile olan kararlılığını merak ediyorum

corsa1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gnome 3 ile hiç kullanmadım arabirim zor geldi :) ama kde ile kararlı bir çizgi izliyor 4 ay gibi bir süredir kullanıyorum ralink chipsetli wifi pci kart ve cmedia 8738 ses kartı takılı donanım sorunu yaşamadım