FB TV Halis Özkahya'ya Özel Bant

Bu konuyu okuyanlar

CeZZa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;GejGAURx_Mw]https://www.youtube.com/watch?v=GejGAURx_Mw[/video]

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Uzatmanın uzatmasında attığınız golleri unutmayın. Hani diyordunuz: Uzatmanın içinde de duraklamalar oldu.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İşte bu tarz videolar, haberler ve köşe yazıları ile hakemler üzerinde psikolojik baskı oluşturuluyor. Gayet bilinçli yapıyor bunu fener camiası. Nedir arkadaşım yaa, hakem hata yapamaz mı? Adamın yaptığı hatalardan program yapmışlar bir de. Siz de hakem hatalarından ağlıyorsanız anadolu kulüpleri ne yapsın? Bu kadar da gidilmez adamın üzerine.

Hakem hataları dünyanın her ülkesinde olan şeyler ve bundan sonra da olacak. Sanki tüm hakemler kusursuz maç yönetiyor da sadece fener aleyhine düdük çalınıyor zannedecek insanlar. Hakemin Meireles'e verdiği kırmızı kart son derece doğru, ikinci sarıdan kırmızı. İkinci sarıyı niye verdi derseniz adam kontra atağı kesiyor. Öyle bilmeden konuşacağınıza açın futbol kuralları nedir bir okuyun.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Meireles'in cezası 4-5 maça inecekse de insin, yeterki şu hakem konusu kapansın. Artık derbilere verilecek hakem kalmadı, Cüneyt çakır, Fırat Aydınus, Halis Özkahya... Her maçta bir hakem harcanmaz ki.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Meireles'in cezası 4-5 maça inecekse de insin, yeterki şu hakem konusu kapansın. Artık derbilere verilecek hakem kalmadı, Cüneyt çakır, Fırat Aydınus, Halis Özkahya... Her maçta bir hakem harcanmaz ki.
avrupadaki gibi korkmadan yönetmeli hakemlerimiz.taraftar baskısından korkmadan.klübün büyüklüğünden korkmadan.
son olarak hakem konusu kapanmaz hocam nasıl kapanacak ? sen tükürmeyen adama tükürdü diye rapor vererek mi kapatacaksın ?
Türkiye ligini sevmiyorum Fenerbahçe maçları dışında bir maç izlemem, bu hafta kim yenmiş ne olmuş bakmam bile.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Fırat aydınus'u yediniz istemiyorsunuz maçlarınıza şimdi Halis özkahya'yı da yiyin tamam güzel Cüneyt çakır da Türkiye'de maç yönetmiyor sürekli dışarıda söyleyin ikinci yarıdaki fb-gs maçını hangi hakem yönetsin cevap bekliyorum fenerbahçeli arkadaşlardan?

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
kimseyi yemek yada yedirmek gibi bir sorunumuz yok. adam olsunlar hata yapmasınlarda yem olmasınlar kimseye. niye çıkıp dik duramıyorlar? çünkü hata yaptıklarının farkındalar. fıratda halisde hatalı. hatasız olsalar dik durabilirlerdi.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1

hakemi kimse durduk yere harcamıyor haksız verilen kararlar yüzünden böyle oluyor 1 ay önce emin olmadan caneri atan fırat bu sefer tükürmediği halde ceza alan meireles biz mi harcıyoruz hakemleri ? yoksa onlar mı kendilerini harcıyorlar

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Sanki diğer takımlara haksızlık hiç yapılmıyor...

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kimseyi yemek yada yedirmek gibi bir sorunumuz yok. adam olsunlar hata yapmasınlarda yem olmasınlar kimseye. niye çıkıp dik duramıyorlar? çünkü hata yaptıklarının farkındalar. fıratda halisde hatalı. hatasız olsalar dik durabilirlerdi.

hakemin meirelesi oyundan atması hatalı karar mıydı? hakemın bana tükürdü demesine takılıyorsunuz sürekli anlıyorum fakat dikkatle izlerseniz tükürükler saçarak küfürler ediyor balgam atmasına gerek yok yani son küfüründe de iler doğru hamle yapıyor ağzından tükürük çıkıyor hakem o atmosferde kendisine gay işareti yapılırken anasına kendisine sövülürken suratına da tükürük gelmişken bilnçli mi tükürdü bilinçsiz mi ayrımı mı yapacaktı bırakın allah aşkına

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İşte bunu anlamıyorsunuz, hata. Hatalar insanlara mahsustur, hakemler de hata yapabilirler, yapıyorlar ve elbette yapacaklar da. Dünyanın heryerinde bu böyle. Almanya İngiltere maçında Lampard'ın golünü vermedi hakem, görmedi va hata yaptı. Her organizasyonda bıu tarz şeyler olabilir ve oluyor da. Madem hata yapmayan hakem istiyorsunuz Japonlara sipariş verin bi zahmet 4 tane robot da onlar hata yapmasınlar. Ya da siz yapın hakemliği. Eminim siz hata yapmazsınız. Eminim. Bu arada Halis Özkahya nefis maç yönetti.

hakemi kimse durduk yere harcamıyor haksız verilen kararlar yüzünden böyle oluyor 1 ay önce emin olmadan caneri atan fırat bu sefer tükürmediği halde ceza alan meireles biz mi harcıyoruz hakemleri ? yoksa onlar mı kendilerini harcıyorlar

Arkadaşlar verilen verilmeyen nice pozisyonlar var Türk spor tarihinde. Bu tarz şeyler oluyor. Hakem kasıtlı yapıyorsa eyvallah yanınızdayız ama Halis Özkahya neredeyse mükemmele yakın maç yönetti. Bu kadar da gömmeyin adamı. Ben maça baştan sona baktım, nefis bir maç yönetti dedim. Maç ile ilgili nabza bakmak için twitter 'a girdim bir de ne göreyim. Hakeme saydırıyor tüm fenerliler, şaşkınlıktan dondum kaldım inanın.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İşte bunu anlamıyorsunuz, hata. Hatalar insanlara mahsustur, hakemler de hata yapabilirler, yapıyorlar ve elbette yapacaklar da. Dünyanın heryerinde bu böyle. Almanya İngiltere maçında Lampard'ın golünü vermedi hakem, görmedi va hata yaptı. Her organizasyonda bıu tarz şeyler olabilir ve oluyor da. MAdem hata yapmayan hakem istiyorsunuz Japonlara sipariş verin bi zahmet 4 tane robıt da onlar hata yapmasınlar. Ya da siz yapın hakemliği. Eminim siz hata yapmazsınız. Eminim. Bu arada Halis Özkahya nefis maç yönetti.

Arkadaşlar verilen verilmeyen nice pozisyonlar var Türk spor tarihinde. Bu tarz şeyler oluyor. Hakem kasıtlı yapıyorsa eyvallah yanınızdayız ama Halis Özkahya neredeyse mükemmele yakın maç yönetti. Bu kadar da gömmeyin adamı. Ben maça baştan sona baktım, nefis bir maç yönetti dedim. Maç ile ilgili nabza bakmak için twitter 'a girdim bir de ne göreyim. Hakeme saydırıyor tüm fenerliler, şaşkınlıktan dondum kaldım inanın.

bak aradaşım benim yorumumdan sonra yapılan yorumlara bak alakasız ben diyorum ki raporda tükürme yazıyor siz diyorsunuz maçı iyi yönetti ben onu sorgulamıyorum iyi yönetti kötü yönetti hatalı karar verdi doğru karar verdi o beni ilgilendirmez zaten sonucu değiştirmez bu saatten sonra önemli olan haksız verilen ceza

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
avrupadaki gibi korkmadan yönetmeli hakemlerimiz.taraftar baskısından korkmadan.klübün büyüklüğünden korkmadan.
son olarak hakem konusu kapanmaz hocam nasıl kapanacak ? sen tükürmeyen adama tükürdü diye rapor vererek mi kapatacaksın ?
Türkiye ligini sevmiyorum Fenerbahçe maçları dışında bir maç izlemem, bu hafta kim yenmiş ne olmuş bakmam bile.

Peki hakemlerimiz neden avrupada başarılı oluyor? Beğenmediğiniz cüneyt çakır'a şampiyonlar liginde final verilecek neredeyse, Fırat aydınus uefa maçlarında görev alıyor.. Biz kalkıp bu hakemleri derbilerimize vermeye çekiniyoruz. Hakemlerimiz Avrupai, oyuncularımız hanzo bizim! Cüneyt çakır messi'ye kart gösterdi, açın messi'nin tepkisine bakın.. Meireles ne sanıyor kendini? Yaptığı hareket açık ve net sarı karttı. Utanmadan hakemin üstüne yürüyor ve gay hareketi yapıyor. Kardeşim yedin kırmızı kartını, sessiz sessiz çık dışarı! Çık ki 1 maçla yırtasın. Hakemin üstüne yürürsen, ağzını ağzına sokarsan sonra böyle raporlarla karşılaşırsın.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bak aradaşım benim yorumumdan sonra yapılan yorumlara bak alakasız ben diyorum ki raporda tükürme yazıyor siz diyorsunuz maçı iyi yönetti ben onu sorgulamıyorum iyi yönetti kötü yönetti hatalı karar verdi doğru karar verdi o beni ilgilendirmez zaten sonucu değiştirmez bu saatten sonra önemli olan haksız verilen ceza
Tamam tükürüğe gelelim, hakemin ağzının içine girip bağıra bağıra ağzındakileri fırlatması nedir peki? Hakemin suratı tükürük içinde kalmış, ha tüh desin tükürsün, ha o şekilde yapsın. İkisinin hiçbir farkı yok. Hem neden yürüyor hakemin üzerine? Haklılığını mı kanıtlayacak, dövecek mi? Maksat fenerbahçe taraftarını yanına çekmek. Zar zor bulup armayı da öptü ya artık ne olursa olsun tüm fenerliler arkasında. Adam dersine çalışmış diyorum inanmıyorsunuz.

Engin yapınca biz çeksin cezasını dedik, kabul ettik ama işte siz bunu yapamıyorsunuz.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tamam tükürüğe gelelim, hakemin ağzının içine girip bağıra bağıra ağzındakileri fırlatması nedir peki? Hakemin suratı tükürük içinde kalmış, ha tüh desin tükürsün, ha o şekilde yapsın. İkisinin hiçbir farkı yok. Hem neden yürüyor hakemin üzerine? Haklılığını mı kanıtlayacak, dövecek mi? Maksat fenerbahçe taraftarını yanına çekmek. Zar zor bulup armayı da öptü ya artık ne olursa olsun tüm fenerliler arkasında. Adam dersine çalışmış diyorum inanmıyorsunuz.

Engin yapınca biz çeksin cezasını dedik, kabul ettik ama işte siz bunu yapamıyorsunuz.

tabi tabi çalışmış dersine her sene zaten adamın 5-6 kırmızı kartı var tecrübeli

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tabi tabi çalışmış dersine her sene zaten adamın 5-6 kırmızı kartı var tecrübeli

Siz hayata bu fener gözlüğü ile bakarsanız hiçbir şeyi göremez, daha armanızın yerini bilmeyen birini savunursunuz. Objektif olmak lazım. Size birşey anlatılmayacağına bu mesajınızdan sonra emin oldum.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
adam o kadar şey yazdı gittin o cümleyi aldın işte bu konuda hiçbi zaman takılmıyorsunuz. kendi kendinize didinin durun.
ama o ceza inerse GS yönetimi itiraz edicektir zaten

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Siz hayata bu fener gözlüğü ile bakarsanız hiçbir şeyi göremez, daha armanızın yerini bilmeyen birini savunursunuz. Objektif olmak lazım. Size birşey anlatılmayacağına bu mesajınızdan sonra emin oldum.

bilip bilmemesi benim için sorun değil ben burda haksızlığı savunuyorum . ayrıca günlük hayatta normal konuşmalarda bile tükürük saçan insanlar var siz biraz objektif bakın iyi günler

adam o kadar şey yazdı gittin o cümleyi aldın işte bu konuda hiçbi zaman takılmıyorsunuz. kendi kendinize didinin durun.
ama o ceza inerse GS yönetimi itiraz edicektir zaten

evet edecektir neden ? size vazife olmayan konularda rakiplerinizin işine karışmaya bayılırsınız anca öyle prim yaparsınız

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=298883]oraycan[/MENTION] hiçbirşey yazma, bırak buraya mesajlar yazarak kendilerini rahatlatsınlar. Birşey anlatmak mümkün değil bu tarz sabit fikirli insanlara.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bilip bilmemesi benim için sorun değil ben burda haksızlığı savunuyorum . ayrıca günlük hayatta normal konuşmalarda bile tükürük saçan insanlar var siz biraz objektif bakın iyi günler

evet edecektir neden ? size vazife olmayan konularda rakiplerinizin işine karışmaya bayılırsınız anca öyle prim yaparsınız

nasıl avutuyorsun kendini inan şakınlıkla okuyorum. günlük hayatta tükürerek konuşanlar var ama . ya inkar etmeyin artık tükürdüğün adam kafayı bile ileri uzatıyor tükürürken.
ya bırak kardeşin snein izlediğin futbolu ben izlemek istemiyorum bu nedir ya.
çarşıyla bu kadar iyi anlaşmanızın sebebi 2 takım taraftarıda objektif izlemiyor futbolu

biraz şu adam gibi olun
h1j2s.jpg