Favicon İco yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
gece gece bu saçma konuları nerden buluyorsunuz diyiceksiniz aklıma geliyor nebilim :D birilerinin işine yarar ümidiyle açıyorum halbuki heryerde var bu konular bide ben anlatim çokmu :D
öncelikler ilk işlem olarak favico nedir forum.shiftdelete.net yazan adres satırındaki solunda duran minik resim işte o favicondur aa bende istiyorum der gibisiniz :D anlatıyorum
1.adım favicon resminizi seçin Google amcadan olabilir yok hacı ben yaparım da diyebilirsiniz
2.adım Buraya gir resmi siteye upload et
3.adım resmi download et pc ye ismi favicon.ico olması lazım
4.adım resmi formun anadizinine yükleyin
ilk başda resim çıkmaz aa nedn olmadı la bu demeyin tarayıcıyı filan kapatın kurcalayın gelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle sizin gibi düşünenlerin sayesinde bu siteler ayakta duruyor bilgi paylaşmak gelişmektir bildigin herşeyi paylaşacaksın ne olursa olsun birgün mutlaka birilerinin işine yarayacaktır,
Saygılar

muzafferp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya Sorunumu Doğru Yere Yazmıyorum Ama Kusura Bakmayın Yazacak Yer Bulamadım. Ben Şu An Localhost'ta Çalışıyorum. vBulletin 4.2.2 Forumumun Linkinde "forumdisplay.php?f=4" Bu Var. Aslında Bu Link Haberler Kategorisinin Linki.Ama Ben Bu Link Yerine "/haberler/" yapmak istiyorum.Acilen Yardımlarınızı Bekliyorum...

Son mesajlar