Fatura sorunu

Bu konuyu okuyanlar

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar 3 4 ay oncesinde sikinti sebebiyle faturasiza gecmek istemiştim. Müşteri hiznetkeri2 geçmeyin saniyeli hepsi birdr yuzde yüz indirim verelim üstüne 100 dk verelim dedi. Cazip geldi kabul ettim. Bu ay başında ultra 8 gb a cumartesi de bol kepçe 3 gb a gecis yaptim. Olmasi gereken güncel tutar cok düşük gözüküyor. O tanımlanan yuzde yüz indirim bir şekilde bu tarifelere de etki ediyor olabilir mi? Yurt dışı sms icerik vs aninda yansıyor sonuçta faturaya.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Bu ay başı dediğiniz Mart 2016 ayı başında mı, ki öyleyse Nisan ayında faturanıza yansıyabilir.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Bu ay başı dediğiniz Mart 2016 ayı başında mı, ki öyleyse Nisan ayında faturanıza yansıyabilir.

öyle bir şe olacağını sanmıyorum çünkü fatura kesim tarihi bugün. ıvır zıvır bütün kullanımlar ücretliler dahil yurt dışı sms içerik servisleri vs yansıyor faturaya. günlük olarak yansıması gerekirken öyle olmuyor.

takıldığım nokta şurası. şimdi neyse kullandım diyelim. eğer 2 3 ay böyle devam ederde tek seferde faturaya hepsini yansııtırlarsa o zaman uğraş dur işte. bakalım neler olacak yarına .

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar benimde faturasızdan faturalıya geçtim faturasız içinde 55 tl vardı 55 tl bakiye bitesiye kadar fatura çıkmaz dedilerdi ilk ay 18,20 tl fatura öıktı ödedim 15 kere şikayet kaydı oluştuırdum sorun devam eiyor

geçende aradılar faturadan düşülecek dendi bakalım 2 gün sonra kesim tarihi ne olacak

Son mesajlar