Fatih Terim istifa edecek iddiası

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Habertürk Gazetesi yazarı Atilla Türker, A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim için sürpriz bir iddiada bulundu.

582721cd0f2544366cdc0ccd.jpg

İşte Atilla Türker'in sözleri;

"Sonuç ne olursa olsun Fatih Terim'in Kosova maçı sonrasında istifa edeceğini düşünüyorum. Kareleri birleştiryorum mesajlarına bakıyorum ve tabloyu inceliyorum. Kadroda olmaması gereken oyuncuları kadroya aldı, problemli oyuncuları kadroya aldı.

Fatih Terim'i tanıyan bir insan olarak ki bütün Türkiye tanıyor hocayı... Bu kadar sessizlik pek hayra alemet değil. Her şey ortada ve sonuç ne olursa olsun milli maçın ardından istifa edeceğini düşünüyorum. Benim kanaatim bu yönde..." yorumunda bulundu. Hürriyet

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Artık etmeli süreci berbat yönettiler federasyonda bırakmalı bir haltı yönetemiyorlar hakemlerin durumu vahim arda ile terim kavga ediyor milleti adam yerine koyup açıklama yapan bile yok alayı defolsun gitsin !

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Genç ve işi bilen biri gelmeli bu adam ilede ısrar edilmeli artık bir sistem kurulmalı kaç sene oldu kör dövüşü izliyoruz defansıda beceremiyoruz hücum yapmayıda geçenki şampiyonada analist ler türkiye nin ne oynadığını çözemediler böle iş olmaz basketbol da işi bilenler yönetiyor gayet başarı var voleybol zaten harika canı sıkılan takım şampiyonlar ligini kazanıyor futbola bir bakıyoruz nerde kendini göstermek isteyen zengin klüplerin başına geçiyor.

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Muhsin Ertuğral, Afrika'dan ayrılmış, belki onu düşünürler. Diğer antrenörlerinin tamamı sözleşmeli. Şenol Güneş, Aykut Kocaman... Belki Yılmaz Vural olabilir.

Herkesin beklediği şey, isimler değil oynayan, performans gösteren adam çağrılsın. Adam kendi takımında yedek sen onu millî takıma çağırıyorsun. Maç eksiği denilen bir şey var, sen nasıl bu şekilde performans alacaksın ki?

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Yılmaz vural bence hak ediyor bu işin eğitimini yapmış emektar bir hoca yıllardır adama bir güvenmediler bence denenebilir alman sistemini bize entegre edebilir .

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Yılmaz Vural gittiği takımda bir şeyleri değiştiriyor en azından. Fatih Terim ne yapıyor, belli değil. Adam geldiğinden beri tartışmalar bitmedi. Yok onu neden çağırdın, yok bunu neden çağırmadın. Bir basın toplantısı yapıyor, Kurtlar Vadisi havasında. Basına malzeme vermeyecek, oyuncu çağırma gerekçeleri tartışılmayacak, dirayetli bir adam lazım bize.

Herkes değişti, her şey değişti, anlayışlar, sistemler, dizilişler değişti; kendini yenileyemeyen kaybediyor bu devirde. Terim'in taktiği artık işlemiyor. Devri bitti.

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Oyuncular artık gazla çalışmıyor sıkıntı orda Yılmaz hoca hiç değilse sempatik birisi ama bu ülkede kıymeti bilinmiyor .

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Soru: "Hocam istifa kararı alıp, vaz mı geçtiniz? Yüz ifadenizden bunu çıkardım"

Fatih Terim: "Yüz ifademden onu çıkarabilirsiniz, doğrudur"

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
Soru: "Hocam istifa kararı alıp, vaz mı geçtiniz? Yüz ifadenizden bunu çıkardım"

Fatih Terim: "Yüz ifademden onu çıkarabilirsiniz, doğrudur"

Yani dandik bir maç aldı diye istifadan vaz mı geçmiş oluyor?
Ya o koruyucusu tüpçüyle beraber gitmedikçe bu ülkede futbol bi gıdım bile ileri gitmez.

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
FATİH TERİM: 'İstifa edeceğim yönündeki iddialardan haberim yok. Ben böyle bir şey mi ima ettim? Yok. Zaten problem de orada. İstifa edeceğim dedim mi? Yok... İma ettim mi? Yok.Ben öyle bişi hiç düşünmedim. Bugün başka türlü bir sonuç da alsak istifa etmezdim. Daha buradayız, yapacak çok işimiz var. Bir şey olursa ben söylerim zaten. Ben buradayım, yapacak çok iş var...''

45-50 dakika sürdü basın toplantısı. Resmen bir devre daha izletti herkese.

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
45-50 dakika sürdü basın toplantısı. Resmen bir devre daha izletti herkese.

Zamanına yazık etmişsin mazruf, değişen bişey olmadıktan, olamayacak olduktan sonra...
Hep dediğim gibi, tüpçü abisi gitmedikçe onu da kimse yerinden oynatamaz.
Tayyip Erdoğan'ın bu ülkede başarısız olduğu çok önemli iki konu oldu, biri Milli Eğitim, biri de .bu spor mevzuu.
Tüpçü gibilere bulunmaz hint kumaşı muamelesi yaptığı sürece de berbat etmeye devam edecektir.
Sırtımız yerden hiç kalkmayacak gibi gözüküyor. Çok nadir istisnalar dışında.

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Ya herşey bir yanada oyuncularında bir temel kalitesi olur Kosova nın hücümcularını bile durduramıyoruz bizim oyuncularda az kazma değil adam ilk yarının sonunda golu atsa yeni bir Letonya faciasına doğru yola çıkıcaz oyuncular üşengeç kendilerini geliştirmiyorlar.

Jubei

Profesör
22 Aralık 2011
1,434
1
477
263
fatih terim ve istifa mı ?

Hiç bir başarı göstermeden, oturduğun yerden Aylık 900 bin TL (eski para birimi ile 900 milyar küsur) para almak varken neden istifa etsin ?

İlhan Cavcav,ı başa getirsek inanın Türk futboluna daha çok yararı olur.

ckarakaya

Asistan
15 Kasım 2014
193
24
18
İstifa etmesi neden bekleniyor anlamadım. Bu şarlarda gider mi ? Dünyanın hiç bir yerinde böyle kolay para yok. Kapıyı göstermek lazım . Haram zehir zıkım olsun yedikleri.

Son düzenleyen moderatör: