Fatih Terim, Arda Turan'a sahip çıktı

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, ''İspanyol basını bilsin ki Arda sahipsiz değildir'' dedi.

kralspor9763.jpg

Karadağ maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Türk Futbol Direktörü Fatih Terim, Arda Turan ve Milli Takım'la ilgili önemli konulara değindi.

ARDA SAHİPSİZ DEĞİLDİR

"Arda'nın durumu iyi çok şükür. Psikolojisi de iyi. Arda bizim için çok önemli bir oyuncu. Sadece kaptan değil, bizim için çok şey ifade eden bir oyuncu.

Buradan Arda'ya giden yazılar, tepkiler, Arda'yı orada yazılanlar kadar üzmüyordur. Orada bir oyuncumuz var. Bunun gururunu yaşayalım ama yaşatalım da. Türk'ün Türk'ten başka düşmanı yokturdan ziyade Türk'ün en büyük dostu Türk'tür, demek daha doğru.

Arda, Barcelona'da bir yıldız. Uzun süredir bir şey demedim ama sosyal medyaya bakıyorum felaket, gazetelere bakıyorum felaket. Barcelona'da olmak zaten başlı başına bir olay. Bunlar bize fayda vermez.

Bu ülkeyi seven herkes 11 Temmuz'a kadar itici güç olmak zorunda. bu çok önemli. Abartın, yanlış yazın demiyorum ama bir oyuncumuz Barcelona'da oynuyor. Oynuyor veya oynamıyor. Ben 6 ay oynamadan oynattım Arda'yı grup maçlarında. Böyle değerli futbolcularımızı orada bırakmaya çalışalım. Göndermeye değil. Mümkünse orada kalsınlar. Hatta yanlarına başkalarını yollayalım.

İspanya basınında yerden yere vuruluyor ama bari biz kollayalım. Real Madrid maçının tüm suçu Arda'da mı? Meslektaşım Enrique'ye diyecek lafım yok ama İspanya basını biraz haksız davrandı. İspanya basını bilmeli ki Arda sahipsiz değil. " (Kralspor)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
EURO 2016'ya damgasını vursun da İspanyolları sustursun. Özellikle İspanya maçında şov yapmasını bekliyorum.

MR.Torrent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence çok beklersin.. Arda balondan başka bir şey değil

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Elini kolunu sallayarak Barça'ya gitmedi. İspanya'da yaptıkları ortada. Şanssızlığı 6 ay futbol oynamamak.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Euro 2016 da inşallah golleriyle asistleriyle takıma katkı sağlar...O zaman Türk gücünü görürler...

MR.Torrent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
EURO 2016'ya damgasını vursun da İspanyolları sustursun. Özellikle İspanya maçında şov yapmasını bekliyorum.

Euro 2016 a damgasını vurdu özellikle İspanya maçında öyle bir şov yaptıki ispanyollar bile ayakta alkışladı :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Haklı çıktın diye nasıl sevindin değil mi :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
torpil terim zamanında Volkan'a da sahip çıksaydın ya.
aylığı alınca için rahat ediyor mu?

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Paraları alırken iyi, eleştiri olunca da direk ''yok sahipsiz değil, beyler ayıp oluyor Türkiyeyi temsil ediyor, o bizim kaptanımız'' cart curt. Evet Türkiyeyi temsil ediyor. Gerekirse son nefesine kadar koşacak, koşmalı da. Ben almıyorum milyon euroları. 90 dk mücadeleni de veremiyorsan kusura bakma da o formayı zerre kadar haketmiyorsun. Bu hepsi için geçerli.